Busta má z pr... kliku

Policie hledá člověka, který prostřílel Bustovu káru několik minut poté, co raper zaparkoval na jedné ulici Manhattanu, vystoupil a odešel...

Střílelo se před Newyorskými kancelářemi Violator Records a Violator Management, který zastupuje právě Bustu Rhymese, 50 Cent, Missy Elliott a další. Lidé od labelu Violator se tak už podruhé v jednom měsíci stali terčem útoku.


"Nikdo nebyl zraněn a nevíme ani, jestli akce byla mířena přímo konkrétně na pana Rhymese", řekl mluvčí policie.


Busta Rhymes (vlastním jménem Trevor Smith) přišel kolem 22h večer. Když se zhruba za patnáct minut vrátil k autu, zjistil, že na místo spolujezdce někdo vypálil šest ran. Busta na to říká jen: "No comment". 


V tomto měsíci tedy už podruhé. V prvním případě někdo vběhl do prázdné recepce V Records a začal tam střílet. Ve vedlejší místnosti bylo v té době jedenáct lidí, ale nikdo střelce ani neviděl. Zástupce labelu striktně odmítl diskutovat o tom, že by se mohlo jednat o náhlé spory mezi rapery.

Komentáře

ojhdsfajhjhkddsfkjhfdjhkdsfak

ojhdsfajhjhkddsfkjhfdjhkdsfakjhjhkdsfjhkdsfkjhldsfjhlkdsfkjhldsfkjhdsfkjhdfkjhdsfkjhdfkjhdskjhdfkjhkjhjhjhkfdjhkdsjhkdsfkjhfjhfkdjkhdfkjhfjhkdsdkjhdkjhkjhdsfjhkdkjshdsfakjhdsfakjhdsfjkhdsfkjhdsfkjhdsfkjhdsfkjhdsfakjhdsfajhkdsfakjhdasfkjhdsfakjhdsfakjhdsfakjhdsafjhdsfkjhdsafkjhdsfkjhdsfjhkdsfkjhdsfkjhdjkhdsjkhdsfjhkdfskjhdsfkjhdsfkjhdsdkjhsflajhk

jenich zataaahnout

jenich zataaahnout

WOO-HAH

Skoda by Busty byla, bohuzel ale jeho posledni alba nestala za nic, a on sam je chudak tak hloupej, proc by sakra zrovna jeho chtel nekdo zabit?

ADiS-TnT PrAhA--

to bys ale na miste toho spolujezdce musel sedet ty...

Viděl sem to a nebyla to

Viděl sem to a nebyla to žádná prdel

To já sem ho chtěl

To já sem ho chtěl zabít...skoro...příště se trefim

kurva co to je? je tu nekdo

kurva co to je?

je tu nekdo koho tahle news zajima?

sračka

sračka je diskuze

2 Jenich

Jako představitele nejbulvárnějšího bulváru diskusí a chatů tě tato zpráva myslím musela minimálně potěšit a zahřát u srdce.

bulvááááááááááááááááááááár

bulvááááááááááááááááááááár

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování