CLIQUE 6.

px

Každý magazín je hlavně vizitkou svého města. Prezentuje místo, události a vývoj writerů v něm působících, nesoucích své jméno a skills do hry. Díky magazínu se v nesmrtelnost transformuje pomíjivost jednotlivých graffs, které se často nečekaně objeví, a často i rychle zmizí. Spoluutváříte městskou scenérii, její vizuál, a časák je médium, které to dokáže nejlépe zaznamenat. Můžete si uploadovat fotku na internet, a dočkat se pochvalných comments od svých deseti kámošů. Měřítko kvality a prestiže ale leží jinde. Další, již šesté, číslo magazínu Clique je v přípravách a na tobě je vyzobat svý best a zaslat do preselekce.

Clique 6

Zasílejte své fotky na email pics@cliquemag.cz

Držte se prosím následujících instrukcí:

  1. Fotografie prosím nijak neupravujte. Pošlete je přesně tak, jak je zachytil váš foťák.
  2. Žádná velikost není dost velká pro tisk. Fotky nezmenšujte a nekomprimujte, posílejte co největší.
  3. Pokud mají vaše fotky větší datovou velikost, používejte služby pro úschovu dat a fotky takto zasílejte v ZIP složce. Doporučujeme použít službu wetransferbeta.com. Do pole "Friend's email" vyplňte výše zmíněný email pics@cliquemag.cz
  4. Foťte s citem a z dostatečné vzdálenosti. Okolí vašeho piecu je důležité pro zachycení celého kontextu. Magazín Clique se dlouhodobě snaží uveřejňovat především fotky, které zachycují i okolí a atmosféru daného místa.
  5. Pokud má někdo zajímavý fotoreport z cest, tak ho rádi uvidíme.

Děkujeme za zaslané materiály!
Clique Team

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování