Divotvorný festival Wonderland 2018 letos na Štvanici

px

Pátý ročník divotvorného festivalu Wonderland se stěhuje do Prahy. Ve Vile na Štvanici a blízkém okolí vás čeká 10. - 12. srpna nabitý víkend.


Páteční party ve Vile Štvanice představí neokoukané české kapely v čele s Hard to Frame a headlinera Djrum (UK). Sobotní noc se ponese ve znamení house music. Zahraje legendární britský Quadrant Sound System a další zahraniční hosté. Dekorace, projekce, mapping a light design od Lunchmeat a Duck the mainstream spolu s A4P dotvoří onu divotvornou atmosféru.

V rámci rodinného venkovního programu se vstupem zdarma proběhnou v sobotu od 10 hodin za hudebního doprovodu workshopy, výtvarné dílny, performance, žonglování, graffiti jam, tetování na banány, djská škola a další. Nebude chybět indiánská vesnice s hracím koutkem, výstavy, instalace, bublifuk, lahodné jídlo, dobré pití, prezentace neziskového sektoru a jiné atrakce.


WONDERLAND 2018

WONDERLAND 2018

10. - 12. 8. 2018
Ostrov Štvanice, Praha 7

Live: Jeremy, Slow Motion, Hard to Frame
DJs: Djrum (UK), DJ O (DE), Tris Kayo (UK), Dave Brooks (UK), Rob and Steve (UK), E-love (San Francisco/USA), Chris & Kel (UK), Rolf & Lillou, Mama Apache, Get Fonky DJs (Brada + Goldstar), Babe LN, True Detectives, OFFbeat Project, Faith in Sound DJs, DJ Raidem, DJ Curfew, DJ Wossa82, DJs Beduan & IA (4decks set), Faith in Sound DJs, DJ Baltazar, DJ Twin, Groof, Cool-DJ-School
VJs: Duck The Mainstream, Adeanejde (Lunchmeat), A4P

Lineup

Pátek

OUTDOOR Stage

14.00 . Mama Apache
16.00 . Get Fonky DJs: Brada + Goldstar
17.30 . Babe LN
19.00 . True Detectives
20.30 . OFFbeat Project
22.00 . KONEC

INDOOR stage

20.00 . Slow motion
21.00 . Jeremy
22.45 . Hard to Frame
00.00 . DJ Rum
02.00 . Faith in Sound DJs
04.00 . DJ Raidem
08.00 . KONEC

Sobota

OUTDOOR Stage

10.00 . DJ Curfew
11.30 . DJ Wossa82
13.00 . DJs Beduan & IA 4decks set
14.30 . COOL-DJ-SCHOOL
15.30 . Faith in Sound DJs
17.00 . DJ Baltazar
18.30 . DJ O
20.30 . DJ Twin
22.00 . KONEC

INDOOR Stage

21.00 . Groof
22.00 . Tris Kayo
00.00 . Dave Brooks
01.30 . Rob and Steve
03.00 . Elove
04.30 . Chris & Kel
05.30 . Rolf & Lillou
08.00 . KONEC

Neděle

OUTDOOR

sunday chillout

začátek: 14.00
vstup: 400,- / 200,- (jednodenní) / zdarma (outdoor)
předprodej: 300,- / 150,- (jednodenní) / GoOut

WONDERLAND 2018

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Akce

HYPNO OPEN AIR 2019

29.6.2019 (12:00)
Beach Park Mlékojedy, Mlékojedská 246, Tišice

Live: Hugo Toxxx, Dvojlitrboyzz, Mad Mado, Golden Seed, Voodoo808
DJz: Nobodylisten, Huclberry, Voodoo, Frank Flames, Vae Cortez, Durt808, Freezer, Doemixxx, Y.Peyseyko, Tristan, Klebold

Doprovodný program: Footvolley (start 9:00), producentský workshop, merch stánek, ping pong, Flaus Zone, skatepark, Barber Shop (15.00 - 19.00), Pole dance zóna & Pole Challenge Battle (start 13:00), Surf Aréna (stánek + balanční deska), graffiti, trampolína, železná koule, …
Veškerý doprovodný program je pro návštěvníky zcela zdarma.

Stánky: Vegan Grill, Rolovaná zmrzlina + kafe, Space Stoners, Mania fitness, King of King's, TaMama

začátek: 12.00
předprodej: 400,- (hypno808.cz) / 466,- (goout.cz)
vstup: 500,-
info: www.phatbeatz.cz / www.facebook.com/events/709874216074799

GAMBRZ FEST 2019

29.6.2019 (14:00)
U Veselé kozy, Nadražní 2a, Praha 5

Live: Gambrz Reprs, Jim Čert, Lemmingway, Ptakz, C:/lean Water
DJs: Maro, Midok & Relok

Spoustu zážitků, ale málo vzpomínek - to je už 8. ročník Gambrz Festu!

začátek: 14.00
vstup: 150,-
info: www.gambrzreprs.cz / www.facebook.com/events/443949709505522

ČELART 2019

29.6.2019 (14:00)
Městský stadion Čelákovice, U Kapličky, Čelákovice

Live: Jamchestra, Zuzana a Kocouři, Počasí, Qwil, Rape Act, Duo Rakašvili, Adam Čapek, Potulný hormon Lukáš Heinz, Music Please Tent

Vystavující: Oldskool Killamike, Sklon, Adost, Poet 213, Pablito Postler, Simon, Ke Lim Ek, Prt Art, David Skuhravý, Flo Da, Ivan Štindl, Sarley Art, Markéta Henyšová, Evz Enia, Džejn, Juriet Cosplay, Lukáš Blažek, …

začátek: 14.00
vstup: dobrovolný
info: www.facebook.com/events/1053174921545158