DJ CutKiller

Přečtěte si rozhovor s francouzským Djem CutKillerem.

Co tvůj soukromej život?
DJ Cut Killer: Můj život je ze 100% právě to, co jsem - DJ Cut Killer! Teď pro mě neexistuje soukromí... jenom práce. Jsem DJ a producent, máme všichni pořád co dělat. Děláme spoustu věcí, během dne práce v naší společnosti, v noci DJing nebo produkce. To je fakt všechno. Čas od času skouknu nějaký DVDčko. Soukromej život... bohužel teď žádnej neexistuje. Vlastně proč bohužel, jsem teď šťastnej tak jak to je. Později uvidíme.

Řekni nám něco o Double-H …
DJ Cut Killer: Double-H je label, nezávislý label. Pracujeme s kapelama, které si produkují sami a pomáháme produkovat ostatním. Pak existuje samozřejmě Double-H DJ Crew. Parta, která nemá s Double-H labelem nic společnýho, jenom jméno. Tuhle partu jsme dali dohromady s lidma jako je DJ Damage, Mousse, Crazy-B, Abdel, LBR a dalšíma, abychom ukázali, že DJ´s jsou všude a dokážou vydávat fér desky.

Co říkáš celkově na francouzskou scénu?
DJ Cut Killer: Je tady spousta kapel a lidí, co do hiphopu dělaj. Každej se snaží mít vlastní nezávislej label a vydávat nezávislý věci. Nemůžeš počítat s velkýma labelama jako je Sony a podobný. S těma to jde hodně těžce, protože pro ty je pravej rap mrtvej. My prostě děláme svoje věci, jsme v tom každej den, žijeme tím, každej den žijeme a makáme pro hip-hop. Je tady hodně hip-hop kapel, všechny se snaží dělat ty nej věci. Někomu to ale vyjde, někomu ne. Vítězí silnější, řekl bych, že je to zákon městský džungle. Prostě tvrdá selekce... lepší vyhrává, zbytek končí. U nás se všechno začalo pohybovat rychle dopředu od té doby, co děláme vlastní věci. Jestli věříte velkým labelům, je to o ničem, jde vždycky jenom o prachy, přizpůsobit všechno tak, aby se to prodalo co nejvíc lidem, o nic jinýho nejde. Je to hrabání peněz. Můžete se v tom lehce ztratit a ztratit pak i sami sebe.

Jak dlouho trvalo, než tě začal DJing živit?
DJ Cut Killer: Kdy mi hraní začalo vydělávat tak, abych se v pohodě uživil? Jo.. teď už to bude tak 7 let. Vyžiju z toho naprosto v pohodě, ale musím to dělat na 100% a žít tím. Makat, a dávat tomu všechno. Dohromady hraju 12 let, a až posledních 7 let z toho mám prachy. Vždycky můžeš ve finále vydělávat krutý money, když ses zezačátku schopnej hodně věcí obětovat. Hlavní je to nevzdávat. Mít svůj styl a bejt lepší než všichni ostatní. Jde to, jenom je k tomu třeba vytrvalost. Není to žádný tajemství. Jasně, že se to dá udržet v undergroundu. To není problém. Hlavní je držet se svýho a dělat věci podle vlastního přesvědčení. To ti zaručí respekt. To je stejný jako v životě.

Dej nám recept na slávu …
DJ Cut Killer: Hmm.. Já jsem skoro jako každej DJ začal na nule. Jestli chceš bejt slavnej, musíš si dávat různý DJ contesty. Čím jsi známější, tím víc lidí pak může na různých místech říct: "Jo, tenhle kluk je fakt dobrej". Držet si svůj styl a mít to technicky zmáknutý, to je všechno. A makat na sobě do nekonečna. Smířit se s tím, že si nikdy neřekneš.. jo, tohle je to nejlepší co dám. Vždycky, fakt vždycky tě napadne, co všechno šlo udělat jinak, a jak bys to teď udělal zpětně. Jestli se chceš dostat na hodně dobrou úroveň týhle hry, musíš bejt připravenej na častý hraní po klubech a všude se prosazovat. Musíš hrát tak, aby si lidi řekli: "Když tady bude tenhle týpek, bude to výbornej mejdan. Musíš bejt zárukou kvality. Je to všechno dost náročný ale časem to přijde. Dneska chtěj děti všechno... a chtěj to hned. Když viděj mně, viděj prachy a slávu, ale tak to není. Je v tom strašně práce. Můžeš se sát slavnej tak, že budeš mít svůj styl a nasekáš všem zadek. Mladý DJ´s jsou často úplně nezkušený, ale stejně si myslej, že dělaj všechno správně. Chce to hodně času, ale určitě i talentu. Když na to máš, dej si to.

Komentáře

Čau, hej davaš tady dobrý

Čau, hej davaš tady dobrý texty jak bys pomohl, mohl bys mi s něčím poradit, mam doma mpc 1000, gramce, mixážní pult a piano ale porad se mojí skupině nedaří tak jak by sme chtěli, neviš čím to je?

2tacud

jasne...ale ty otazky by taky mohly davat dohromady nejaky smysl...no to je jedno...todle i-view se nepovedlo...ale i tak PB respekt!jen by to chtelo casteji update..newsy a tak...

toviiszejo

toviiszejo

Killa, napis CutKillerovi....

...že mluví tak jak mluví, za to může jenom on. Z profesního hlediska je dokonalej, holt v rozhovorech mu to moc nejde.

trapnost

de videt ze phatbeatz de vic a vic do sracek...tenhle odnekud prelozeny radoby "rozhovor" co nema hlavu ani patu je o nicem...suk !

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Akce

GRAFFITI ROCK JAM #13

2.5.2020 (11:00)
legální stěna PBS, Třebíč

13. Graffiti Rock Jam na legální stěně PBS v Třebíči.
Zajištěn pitný režim i občerstvení, stejně jako mobilní Pantograff art store stánek s prodejem barev, latexů atd.
Afterparty klub B, Rap, DJs…

začátek: 11.00
vstup: zdarma
info: www.facebook.com/events/469390010444166