Eminem, Ludacris, Papa Roach a X-ecutioners - Společné Tour

px

Eminem, Papa Roach a Xzibit se spojí s Ludacris a X-ecutioners a vyrazí na letní turné.

Přesná data zatím nejsou ještě potvrzena, ale lidi z labelu Interscope tvrdí, že turné začne 24. června.

První Anger Management Tour začalo na podzim roku 2000. Hlavními hvězdami byli tenkrát Limp Bizkit, které doprovázel Eminem, kapelka Papa Roach a raper Xzibit.
Eminemův počin The Eminem Show vyjde 4. května, zatímco Lovehatetragedy, druhé album Papa Roach se objeví o pár dní později - 18. května. Xzibitova deska Man Vs. Machine je ohlášena na letošní léto, ale mluvčí ještě nepotvrdili přesné datum vydání. Ludacris, který nedávno skončil své malé turné po klubech, podpoří své loňské album Word of Mouf, z kterého pochází i singl "Saturday (Oooh! Oooh!)".
Djská partička X-ecutioners jsou již ostřílenými veterány a tak si budou užívat popularity kterou získali díky svému druhému studiovému albu Built From Scratch.

"Je to teď dost šílený", říká Swift. "Snažíme se teď psychicky připravovat na všechny tyhle turné, který nás čekaj. Spousta lidí chce s náma navíc spolupracovat, takže to bude celkem záhul. No, naštěstí to jenom svědčí o tom, že jsme fakt dobrý a oslovili jsme hodně lidí" ;).

Komentáře

ach jo, ach jo...

Tacud, prachy jsou prachy... o co myslis, ze dneska vsem tech partickam a lidem jde? Jako nejaky umeni? Nasrat... na to se uz davno nehraje...

Když jde o prachy...

...Tak X-ecutioners daj klíďo turné s Eminemem, to je mi ale príma DJ kapelka...Holt nová doba, prodejný čubky express za 2 měsíce.... :)))

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Akce

PANTOGRAFFITI JAM vol. 12

12.10.2019 (11:00)
stěna kolem areálu firmy Zetor, ul. Jedovnická, Brno

12. ročník graffiti jamu pod taktovkou Pantograffu.

Na místě bude zajištěný kompletní servis: prodej barev, točené pivo, chlazené limo a gril. Stejně tak bude zajištěn podklad.

začátek: 11.00
vstup: zdarma
info: www.facebook.com/events/465439814186572