Fotky mrtvé Lisy na netu :(

px

Barevné fotky pořízené v márnici ji ukazují s krvavou hlavou a rozcuchanými vlasy.

Rodina LISY je zděšena. Někdo umístil hrůzné fotografie jejího mrtvého těla na internet. Její tělo leželo přes víkend v márnici, kde čekalo na pitvu. Barevné fotky pořízené v márnici ji ukazují s krvavou hlavou a rozcuchanými vlasy. Má na sobě růžové tričko s opičkami, její pravé oko je zčásti otevřené a ruku má přeloženou přes pás. ROB GOLDSTONE z manažerské společnosti, která skupinu TLC zastupuje, k tomu říká: "Je to velmi nevkusné. Rodina je tím rozzlobena. Je to hrozivé. Je to nesmyslné."

Jeden ze zaměstnanců webové stránky souhlasí, že obrázek je "hrozný, hrozný .... úchylný a zvrácený", ale zároveň obhajuje právo fanoušků jej vidět. Na další fotografii je vidět rakev Lopesové na chodbě márnice s uklízečkou, která kolem ní vytírá podlahu. Lisino tělo bude dnes převezeno letecky domů, aby bylo připraveno na čtvrteční pohřeb v Atlantě. Ve středu se bude konat soukromá rodinná zádušní mše.

Producent skupiny TLC, DALLAS AUSTIN, se modlil, aby zpráva o smrti LISY byla jen jedním z jejích oblíbených kanadských žertíků. Austin byl ve čtvrtek na večírku u herce ORLANDA JONESE, když se zprávu dozvěděl, a tvrdí, že tomu poprvé nemohl uvěřit. Říká k tomu: "Dělal jsem si z toho legraci, protože zrovna v tu chvíli hráli dole WATERFALLS. V tom mu došla další sms zpráva, že Lisa se zabila v autě. "Říkal jsem si, že to musí být nějaký vtip. Možná, že proto dole hrají tak nahlas. Doufal jsem, že si z nás ze všech Lisa dělá legraci. Bylo to, jako by mě zasypala tuna cihel."

Hip-hopový producent JERMAINE DUPRI se uklidňoval modlitbou. Říká k tomu: "Doufal jsem, že je to žert. Lisa takové věci dělávala. Modlil jsem se k Bohu a doufal, že je to něco takového. Doufal jsem, že zítra se dozvím, že je to všechno jinak. Pak se ta zpráva rozšířila jako lavina. Ona měla na to někam to v životě dotáhnout. Byla to skutečná hvězda."

Producent SUGE KNIGHT, na jehož značce THA ROW měla Lopesová vydat svoji sólovou desku, k tomu říká: "Byla to rebelka, nebála se ničeho."

Zpěvačka skupiny TLC LISA 'LEFT EYE' LOPES (31) zahynula při automobilové nehodě v Hondurasu. Lisa tady byla na dovolené, jako hodněkrát předtím. S ní bylo v autě šest dalších lidí, ale nikdo z nich nebyl zraněn. Ona byla na místě mrtvá.

Nahrávací společnost ARISTA RECORDS, vydala v pátečních ranních hodinách prohlášení o její smrti potom, co obdržela telefonát od honduraských úřadů. K nehodě došlo ve čtvrtek (25. 4. 2002). Lisa a její kolegyně ROZONDA ´CHILLI´ THOMAS a TIONNE ´T-BOZ´ WATKINS loni oslavily právě desáté výročí vzniku skupiny. Loni vydala Lisa sólové debutní album SUPERNOVA, dala si nové umělecké jméno NINA, zasnoubila se se svým přítelem ANDREM RISONEM a adoptovala malou holčičku SNOW. Držitelka GRAMMY vešla do obecného povědomí v roce 1994, kdy zapálila svému příteli dům. Zbytek skupiny vydal prohlášení, v němž stojí, že společně vyrůstaly a byly jako jedna rodina: "Dnes jsme naši sestru ztratily." Trojice začala v únoru letošního roku (2002) nahrávat své čtvrté album.

Policisté vyšetřující smrtelnou nehodu si nedokáží vysvětlit, proč se vozidlo na dálnici několikrát převrátilo. Auto havarovalo na dálnici nedaleko Jutiapy, 241 kilometrů severně od hlavního města Tegucigalpa. Po příčině nehody policie nadále pátrá. Ukázalo se, že šest dalších lidí, kteří při nehodě vyvázli bez zranění, byli pracovníci neziskového centra dětského rozvoje, směřující z La Ceiba do San Pedro Sula, 177 kilometrů severně od Tegucigalpy. LISA jela asi vysokou rychlostí, když se její auto několikrát převrátilo a hvězda přitom tragicky zahynula. Policie se domnívá, že se Lisa na dálnici snažila předjet jiné vozidlo, když se v druhém pruhu přiblížil nákladní vůz a donutil ji stáhnout vozidlo prudce doleva. Podle mluvčího americké ambasády CARLOSE BAKOTY cestovala zpěvačka do severního Hondurasu často od roku 1998, kdy HURIKÁN MITCH zabil tisíce lidí a způsobil škody ve výši miliard dolarů v celé střední Americe, aby organizaci pomáhala. Její tělo bylo převezeno do La Ceiby, odkud bude letecky přepraveno do Spojených států.

Komentáře

Uff trošku drsnej bulvárek........

Tfujtajbl.......nechápu.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování