LOOPTROOP v Rock Café

Středa 5.3.2003 - LOOPTROOP, Mc Chords, Mc Timbuktu, Dj Large (Sweden), special DJs team ILLUZIONISTS (Brno) od 19.30 hodin (Kc250,-) - - - Obvyklé zpoždění způsobilo, že frontu na lístky jsem stál o půl hodiny déle. Poté, co se mi podařilo dostat se dovnitř, žádalo hrdlo o osvěžení a plíce o protažení. Usídlili jsme se v baru ve spodní části Rock Café, ale hluk co zanedlouho přišel naznačoval, že se začíná něco dít. Vskutku. Brněnští Illuzionist začali roztáčet desky. Podařilo se jim tak úžasně nažhavit publikum, a připravit je na první kapelku.

Hodinky ukazovaly něco kolem deváté, a v tu chvíli na pódium vlítli dva týpci, Chords+Timbuktu, předkapela Looptroop. Na pódiu byli asi tak hodinu, a podařilo se jim to, co se na českým hiphopu rozhodně jen tak nevidí. Všichni skákali, řvali, všechny ruce byly nahoře a kotel ohraničovaly zdi klubu. Po jejich odchodu nastalo chvilkové ticho "Tsi krávo! Sem zvědavej, co přijde teď", ozvalo se z davu. Myslím, že to dokonale vystihlo to, co si všichni přítomní mysleli. Už jen nástup Looptroop způsobil malé zemětřesení. Rozdělili si  "majky", a rozjelo se něco, co se slovy dá jen těžko popsat. Přišly první pecky, a i když jsem stál přímo u beden, stávalo se, že jsem slyšel spíš podporu publika. Netrvalo dlouho a přišla obvyklá technická závada, ale pro většinu lidí to znamenalo, že si můžou alespoň na chvíli odpočinout. Nikdo se ale neodvážil odejít ani na záchod, aby o něco nepřišel. Chvilkové ticho vyplnili kucí naprosto krutým freestylem. Závada byla částečně odstraněna a LT jeli dál, jako by se nikdy ani nezastavili. 
Nejvíc začalo publikum skandovat, když na podiu LT s DJ Largem začali synchronně tancovat. Taneček ale připomínal spíše rituální tanec. Koncert se bohužel nezadržitelně blížil ke konci. Promoe ještě stihl vyfuckovat George Bushe!!!, a projevil svůj názor na válku, za což sklidil obrovský úspěch. Přidal písničku o míru a... už byl konec. To se ale nikomu nelíbilo, a tak přišlo druhý zemětřesení. Připomínalo to provolávání slávy Hitlerovi. Všichni do jednoho křičeli "Ještě! Ještě!". Nejdřív se naprosto uřícení LT netvářili, že to zabere, ale po pěti minutách si to rozmysleli a přidali dalších pár songů. Bohužel jednou konec přijít musel. Ovšem většina lidí to musela jít ještě někam strávit, a tak se místní bary naplnily k prasknutí.


Komentáře

Krutost

Byl to strašně hustej nářez.

som v Bratislave videl som

som v Bratislave videl som sa dosral a skakal som jak malz chlapec hardcore kotol a ta show nebola len pre kokotou

POtil jsem krev!!!

smrt

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Akce

GRAFFITI ROCK JAM #13

2.5.2020 (11:00)
legální stěna PBS, Třebíč

13. Graffiti Rock Jam na legální stěně PBS v Třebíči.
Zajištěn pitný režim i občerstvení, stejně jako mobilní Pantograff art store stánek s prodejem barev, latexů atd.
Afterparty klub B, Rap, DJs…

začátek: 11.00
vstup: zdarma
info: www.facebook.com/events/469390010444166