MADAME PEPPER v Okolo

px

Madame Pepper je zpěvačka z Londýna. Radimo je zase producent a muzikant z Prahy. Drummond je jejich společná deska z míst, kde se stírá hranice mezi snem a realitou. Ve čtvrtek 23.1. to splyne v jedno. Hotovo. Deska je hotová. Příští čtvrtek vychází na vinylu. A vy se na mejdanu v Žižkovském studiu Okolo / Pedal Project. Ani čas do mejdanu nebude hluchý. Bude vyplněn předkrmem ve formě - Drummond Meets Prago Union.

Pro první srážku bubnů alá Madame Pepper a lyriky alá Doktor Slovo, Kandidát Vět osobně - jinak známý jako Kato z Prago Union – singl “Bez debat 2 (Drifting Away)“ nemálo z vás hlasuje už druhým měsícem v hitparádě Velká Sedma na Rádiu 1. Na Bandcampu Madame Pepper ho teď můžete dát komplet a komplet zadara.

Na release party budou všichni, co se na desku otiskli. Madame Pepper - hlas. Radimo - muzika. Tomáš Sochůrek - zvuk. Zerwox - grafika. Dorazí ze všech koutů světa, za použití všemožných dopravních prostředků. Pokud tě zaujala muzika. Nadchnul příběh o vůli. Desce, co vznikala 5 let. Dost dlouho i dost na dálku. O tom, jak se „bezejmenný projekt“ nezalekl ambiciózního crowdfundingového plánu a namotal vás dost, abychom měli ve čtvrtek 23.1. na Žižkově co poslouchat, prohlížet a zapíjet. Pak máš určitě důvod dorazit jakkoliv i ty. Protože jak říká Tomáš Sochůrek na videopozvánce z výroby tohohle vinylu: „To je křest. Kluci, to je křest.“ A když na něj přiletí i její veličenstvo, věříme, že dorazíte i vy.


MADAME PEPPER DRUMMOND RELEASE PARTY

23. 1. 2014
Okolo / Pedal Project Studio, Bořivojova 77, Praha 3 - Žižkov

Live: Madame Pepper (UK)
Support: Radimo, Mary C, Zerwox

začátek: 17.00
vstup: zdarma

MADAME PEPPER DRUMMOND RELEASE PARTY

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Akce

GRAFFITI ROCK JAM #13

2.5.2020 (11:00)
legální stěna PBS, Třebíč

13. Graffiti Rock Jam na legální stěně PBS v Třebíči.
Zajištěn pitný režim i občerstvení, stejně jako mobilní Pantograff art store stánek s prodejem barev, latexů atd.
Afterparty klub B, Rap, DJs…

začátek: 11.00
vstup: zdarma
info: www.facebook.com/events/469390010444166