PartyTime - Duben 2011

px

Počtení a k pobavení na tento měsíc jsou následující kapitoly: Student fest, Oereo, Špindl, QFQ Boombox, Střeva, Rytmus & Tina, Mondays, WWW, Čokovoko, Bauchklang, Nadživotní, Scratch, Heavy Metal, Hugo Toxx a šťastný konec se jménem: Busta Rhymes.


1.4. HIP-HOP & PUNK – Klub Střelnice, Střelecká 45/2, Hradec Králové

Přijďte zbořit hranice mezi punkrockem a hiphopem, přijďte ukázat, že hudba a zábava je jen jedna, a hlavně, přijďte podpořit kampaň Good Night White Pride a festival May Day. Akce je 100% benefitem na čtvrtý ročník této antifašistické oslavy prvního máje na Císařské louce v Praze. Pošlete náckům jasný vzkaz, že punkrockeři ani hiphoperky je v žádném případě tolerovat nebudou – když už ne pěstí, tak alespoň účastí na téhle party.

Live: PSH, Jay Diesel, Pipes&Pints

začátek: 19.00
vstup: 150,-
info: www.gnwp.cz1.4. STUDENT FEST 2011 – Rock Café / Kino63, Národní 340/21, Praha 1 (www.rockcafe.cz)

Na apríla, v pátek 1.dubna, Praha již potřetí ožije jednodenním přebíhacím festivalem Student Fest. Ve 4 pražských klubech - Rock Café, Vagon, Chapeau Rouge a K4 se představí kromě vybraných nadějných studentských kapel z celé Republiky také známí a profesionální umělci. Na čtyřech pódiích je od sedmi večer až do ranních hodin připravena žánrově bohatá nabídka skvělé hudby, a tak si každý z návštěvníků může vytvořit svůj vlastní program sám, podle svého vkusu.

Live: Fast Food Orchestra, Unfiction, Flattus, Jamiroquai CZ, Neosound, Afterspoon, Simple Muffin, Chaotic, Skalená Treska, Vepřové Komety, Fousy Mojo, Ezy Riders, Pohlavní Nádraží, Kopec Šišek, Exil 51, Moury z ROury, Interpret Neznámý, Only for Life
DJz: Skeptical (UK), Rido, Stantha, Eska, AHZ ft. MC Procter, Elent 2.0, Barty.S

začátek: 19.00
vstup: 250,- / 150,- (do 26 let)
info: www.studentfest.cz2.4. OEREO & KATO - PopoCafePetl (Újezd), Újezd 409/19, Praha 1 (www.popocafepetl.cz)

Konečně se uskuteční další koncert a to v krásném útulném klubu Popocafepetl Újezd, v samotném centru Prahy. Je nám ctí, že si poprvé s námi zainterpretí i Kato (Prago Union), který se postará o atmosféru po našem vystoupení jako DJ., možná hodí i trochu repu:-)
Večer začne úderem dvacáté hodiny, kdy se jehla poprvé dotkne gramofonové desky a začne hrát první hymna..,párty rozjede Dj Idefix,.celou noc bude proudit v žilách real hip hop, takže srdečně zveme na super akci,.budeme hrát všechno z céda Rozdvojená Osobnost, starý věcičky a proběhne i nějaká ta ochutnávečka z připravované desky, kterou chystáme na září 2011.

Live: OEREO
DJz: Kato, Rime, Idefix

začátek: 20.00
vstup: 80,-
info: www.oereo.cz2.4. ŠPINDL SPRING SESSION – Skiareál Svatý Petr, Špindlerův mlýn

Kdo chce zažít nervozitu a stres, ať nejezdí. Akce je totiž vždy ve znamení pohody a zábavy. Neznamená to, že by nebyly k vidění špičkové sportovní výkony – ba naopak, unikátní a ojedinělý snowpark nadměrných velikostí přímo vybízí jezdce, aby ukázali to nejlepší ze svých dovedností. Na rozdíl od závodů, které se započítávají do různých žebříčků je ovšem BURTON ŠPINDL SPRING SESSIONS skutečným neformálním setkáním lidí pohybujících se ve světě snowboardingu, a to v přátelské atmosféře na závěr náročné zimy, kdy nejde o body, ale o vzájemné hecování na překážkách, které jsou v Čechách k vidění jen jednou za sezónu.

Jelikož akce není jen o ježdění, ale i zábavě po skončení provozu sjezdovek, navazujeme i letos na koncept JÄGERMEISTER není závod, ale společné ježdění, fotografování a natáčení ze země i ze vzduchu, prostě setkání jezdců, médParty Nights - u spodní stanice lanovky vyroste XL party stan, ve kterém každý den proběhnou zajímavé hudební produkce.

Live: Skyline, Hafner & Beyuz (SK), PSH, James Cole
DJz: Robot, Jorgos, Mike Trafik

začátek: 20.00
vstup: zdarma
info: www.spindl-spring-sessions.cz3.4. QFQ BOOMBOX ft. DJ Q-BERT – Lucerna Music Bar, Vodičkova 704/36, Praha 1 (http://lucerna.musicbar.cz)

Zkrátka Q-Bert v Praze není akce pro skreč nerdy a bedroom DJs. Tohle je velkolepá událost pro všechny, koho kdy zajímaly dva gramofony a mix. Tohle je jedinečná možnost, jak zažít opravdovou legendu DJingu v akci. Tohle je moment, který v oblasti DJingu netrumfne ani přistáni mimozemšťanů v přímém přenosu… I ty by totiž Q-Bert nekompromisně vybattlil.

Live: DJ Q-Bert (USA)
DJz: Five (Questablist), Maztah (Illuzionists), Tuco, 1210 Symphony (Nneser, Diskotek, Chocolatic), Rockstar (Praha)

začátek: 21.00
vstup: 400,-
předprodej: 350,- / 700,- (VIP) / ticketpro, pokladna LMB
info: www.boombox.cz4.4. HANKY PANKY - Chapeau Rouge, Jakubská 647/2, Praha 1 (www.chapeaurouge.cz)

V pondělí 4.4. proběhne další mejdan pod názvem Hanky Panky. Rezident DJ Flux si tentokrát pozval pražského DJe Saybona, který není žádným nováčkem,takže se těšte na hip hop, soul, dubstep a hlavně dobrou náladu, protože Djs hrají pro návštěvníky a ti se na tomhle mejdanu vždy dobře baví.

DJz: Flux, Saybon

začátek: 21.30
vstup: zdarma
info: www.chapeaurouge.cz6.4. FRÝSTAJLOVÝ STŘEVA – USA SPECIÁL - Červ, Pod Plynojemem 1274/5, Praha 8 (www.clubcerv.cz)

První dubnovou středu vás čekají po necelém roce Frýstajlový střeva se speciálním hostem z USA. Tentokrát jím bude Tah Phrum Duh Bush z Brooklynu. Tohoto týpka někteří dobře znají, protože není v Praze poprvé a vědí,že je to nejen inspirativní a skvělý MC,ale i výborný DJ. Kromě toho nebude chybět ani MC Postr a jeho úkoly a také český zástupce za gramcema -DJ Shock O´. Tentokrát výjimečně bude symbolický vstup jako u minulého US speciálu.

Live: Tah Phrum duh Bush (USA/Brooklyn), MC Postr
DJz: Shock O'

začátek: 20.30
vstup: 40,-
info: www.clubcerv.cz / www.tahonline.com9.4. RYTMUS & TINA LIVE! – Venue Club (ex Kostel), Michalská 653/27, Praha 1 to (www.venueclub.cz)

Porotce pěvecké talentové soutěže Rytmus, který je momentálně bezesporu nejslavnějším raperem v celém "Československu" totiž v klubu Venue vystoupí společně s šarmantní moderátorkou této show a v první řadě výbornou zpěvačkou, Tinou.

Všichni návštěvníci si tak budou moci vychutnat v klubu s fantastickou akustikou společný megahit Tiny a Rytmuse – Príbeh. Kromě tohoto šlágru zazní i dlouhá řada dalších známých hitů „diamantového čáva“ a královny slovenské black music. Do pohybu se pokroutí Pentifull Breakers.

Live: Rytmus & Tina (SK), Vilsy
DJz: Mad Skill (DE, Skoop), Kwé (FX Bounce!), Pedro Rodriguez (Carnival Kingz), Pyel

začátek: 21.00
vstup: 250,- / 500,- (VIP)
předprodej: 190,- / 390,- / www.ticketstream.cz
info: www.venueclub.cz11.4. FREESTYLE MONDAYS! – Chapeau Rouge, Jakubská 647/2, Praha (www.chapeaurouge.cz)

11.dubna vystoupí na Freestyle Mondays velmi vzácní hosté a těmi budou téměř legendární De Zrechts, kapela kterou si pamatují především ti staršího data narození. Ale pro ty, kteří tuhle kapelu u jihu Čech neznají doporučujeme poslechnout si třeba první desku Prago Union, kde hoši hostovali.... Ani toto pondělí nebude chybět Buran Buran live band a vokalisté Flowie a Martin Kräussl, kteří budou doprovázet všechny, kteří se budou střídat u mikrofonu. Pokud jste tedy MC,beatboxer nebo třeba zpěvák, máte příležitost okusit energii jamu s živou kapelou a mikrofon je vám k dispozici.

Kapelu bude v doprovodu MCs střídat Dj BA2s a bude rovněž hrát i po jamu v rámci pokračujícího mejdanu. Zarezervujte si toto datum ve svých kalendářích,protože to tentokrát bude stát za to a pokud nejste z Prahy, stačí si od 21:00 naladit přímý přenos na vlnách www.hiphopstage.cz.

Live: De Zrechts, Buran Buran (live band), MC Metoděj, Flowie, Martin Kräussl
DJz: Ba2s

začátek: 21.00
vstup: 80,-
předprodej: 60,-
info: www.chapeaurouge.cz


12.4. WWW – Rock Café / Kino63, Národní 340/21, Praha (www.rockcafe.cz)

Musíte využít šance navštívit znovu opravené Rock café na Národní třídě. Tento večer zde vystoupí WWW se svým novým videoklipem. V čem že tkví ona unikátnost akce? Především v tom, že návštěvníci budou moci shlédnout v živém provedení obě kompletní alba kapely, tedy jak Neurobeat, tak Tanec Sekyr. A aby toho nebylo málo, k vidění a slyšení bude zároveň několik zbrusu nových skladeb, stejně jako křest nového WWW videoklipu.

Live: WWW (Praha)

začátek: 20.00
vstup: 230,-
předprodej: 150,- / www.ticketstream.cz
info: www.biggboss.cz / www.rockcafe.cz


12.4. ČOKOVOKO – Fléda, Štefánikova 24, Brno (www.fleda.cz)

Říkáte si co tato kapela tu dělá? No podle ohlasů na serveru Youtube určitě jen tak není k zapomenutí. I ty můžeš zhodnotit, co holky připravily jak proběhne křest nové desky ! Na jejich SoundCloud profilu si nyný můžete poslechnout první tři vlaštovky z nové desky Hudba. Vybranými kousky jsou skladby Dredař, Dědovo desatero a Monogamie.

Live: Čokovoko

začátek: 20.00
vstup: 160,-
předprodej: 140,-
info: www.fleda.cz15.4. SUPER TERROR NIGHT – Progressive, Pokratická 1853/71, Litoměřice (www.progressiveclub.cz)

15.4. 2011 ovládne liťák, potažmo music club Sky Bar po dlouhé době RAP! A to ne jen tak ledajaký! Klasicky vystoupí místní rapoví démoni Terror Crew se svojí nervy drásající show. Ale to není vše, tentokrát s sebou dotáhnou i velmi speciálního hosta, a tím hostem není nikdo jiný, než žijící rapová legenda JAMES COLE se svým nabušeným sólo setem!!! Za gramcema budou supportovat přední pražský Dj’s Enemy a BA2S!

Live: James Cole, Terror Crew
DJz: Ba2s, Enemy

začátek: 21.00
vstup: 140,-
info: www.progressiveclub.cz


16.4. BAUCHKLANG – Fléda, Štefánikova 24, Brno (www.fleda.cz)

Rakouské beatboxové crew Bauchklang už v našich končinách několikrát vystoupilo, jeho úspěch ale s každým dalším koncertem sílí. A to nejen u nás, ale po celém světě - Bauchklang se svým strhujícím vystoupením, kdy jen s pomocí mluvidel dokáží nahradit celou kapelu, objeli kus světa včetně Indie nebo Číny v rámci výstavy EXPO 2010.

Jsou považováni za světovou špičku ve svém žánru a to proto, že nejen brilantně zvládají technickou náročnost beatboxu a dokáží věrně vytvořit dynamické beaty, ale ani jejich autorský vklad není druhořadý.

Bauchklang vyrábí výbušnou směs hip hopu, dubu, electra a drum´n´bassu, která baví a šlape už sama o sobě na jejich pěti albech; naživo ovšem skrze ústní dutiny hudebníků žhne a hoří v záplavě rapu, vokálů či beatboxu. Přijďte si zaneřádit na jeden z must-see koncertů letošního jara!

Live: BAUCHKLANG (at), Dva, Bonus

začátek: 20.00
vstup: 250,-
předprodej: 200,-
info: www.fleda.cz19.4. NADŽIVOTNÍ BOOMBOX – Lucerna Music Bar, Vodičkova 704/36, Praha (http://lucerna.musicbar.cz)

Po dvojitém vyprodaném legendary koncertu z loňského Listopadu se parta Prago Union vrací domů na místo činu i se svým Livě bandem, aby potěšila všechny flinky a floutky ze svýho města.

Live: Prago Union (+live band), Rest & DJ Fatte
DJz: Friky, Maro, Kato

začátek: 20:00
vstup: 200,-
předprodej: 150,- / www.ticketpro.cz / pokladna LMB
info: www.boombox.cz


22.4. SCRATCH – Fléda, Štefánikova 24, Brno (www.fleda.cz)

Dvě z nejoblíbenějších a nejproduktivnějších kapel v CZ/SK hiphopu – Moja Reč a IdeaFatte chystají nový materiáL. Králové šušňavého rapu a šampioni počtu featurinků za vteřinu – Moja Reč zase chystají do třetice všeho nejlepšího další pokračování mixtapu Dobrí chlapci. A nějaké info o něm přímo od kapely? "Mixtape, co vlastně není mixtape, ale album a bude popiči."

Live: Moja Reč, Ideafatte, Tafrob, Jay Diesel, Morelokatr / DJs Maztah, Aka, Fatte, Emeres, Diskotek

začátek: 20:00
vstup: 250,-
předprodej: 180,-
info: www.fleda.cz22.4. FEEL THE HIP HOP VOL.5 - XT3, Rokycanova 707/29, Praha (www.xt3.cz)

V pořadí pátý díl oblíbené pražské freestylové akce nesoucí název Feel the Hip Hop, která se tradičně koná v pražském klubu XT3. Tentokrát jsme pro Vás připravili česko-slovenské duo Vojtaano & Don Timon, berounskou kru BK City a jako již tradičně freestyle battle , kde se představí špička z celé České republiky. Tentokrát budeme soutěžit o Prize money 3000 Kč a ceny od internetového obchodu www.tres-pulpos.cz Jako djs se představí Djs Watra a dj First.

Live: Vojtaano & Don Timon, BK City
DJz: First, Watra

začátek: 19.30
vstup: 100,-
info: www.xt3.cz28.4. HEAVY METAL BOOMBOX – Lucerna Music Bar, Vodičkova 704/36, Praha (http://lucerna.musicbar.cz)

Jsou různé druhy rapu. Některý pohladí, některý poučí, některý pobaví, jiný roztančí… A pak tu jsouHeavy Metal Kings, jejich rap je tvrdej jak kamenná pěst, co rozdrtí jakoukoliv měkkou srágoru v dosahu. Jejich rap vyvolává potřebu švihat okolo sebe paroháčem, navlíct meťácký triko po fotrovi a pařit v brutálním moshpitu až od zemdlení.

Spojení rapperů, které si dávalo přívlastky jako 'na tohle se čekalo', 'all stars', 'super kapela' už vás určitě unavuje. Brooklyn/Philly kombo ILL Bill aka Cult leader z La Coka Nostra / Non Phixion a Vinnie Paz z Jedi Mind Tricks aka největší pěst v rapu je ale přeci jen jiná váhová kategorie. Super HEAVY. Tohle hovno je totiž hovno šampionů. Dej si 20 kliků a připrav se na pořádnou vřavu s touhle veselou kopou. Vytrhni mi mozek.

Live: Ill Bill (La Coka Nostra/Non Phixion / USA) & Vinnie Paz (Jedi Mind Tricks / USA)
DJz: Illegal (Snowgoons / D), Chwial (The Returners / PL), Trusty

začátek: 21:00
vstup: 550,- / 900,- (VIP)
předprodej: 450,- / www.ticketpro.cz / pokladna LMB
info: www.boombox.cz


29.4. HUGO TOXX – Roxy, Dlouhá 731/33, Praha (www.roxy.cz)

Hugo Toxxx v březnu v Roxy oslavil založení nového labelu orientovaného na "hood rap" s originální domácí produkcí, která si neklade žánrové omezení. Škaltulka hip-hop je umělcům sdruženým okolo labelu Hypno808 těsná. V dubnu Hugo Toxxx vydává nové album Legální drogy/ilegální kecy a na křest si pozval celou smečku elitních hostů, mezi nimiž nebudou chybět James Cole (Supercrooo), LA4 a Vladimir 518(PSH), Marat nebo Smack.

Live: Hugo Toxxx (křest 'Legální drogy/ilegální kecy'), 
Orion, James Cole, La4, Vladimir 518, Marat, Smack
DJz: Nuff, Dyrt13, Smack, 4Row

začátek: 20:00
vstup: 200,-
info: www.biggboss.cz / www.roxy.cz30.4. BUSTA RHYMES – SaSaZu Prague; Bubenské nábřeží 306, Praha 7 - Holešovice (www.sasazu.com)

30.4.2011 vypněte televizi, zahoďte vstupenky do kina, ztlumte rádio do ticha a nechte se vést hlasem, který se ten den rozlehne po okolí až k vám! BUSTA RHYMES, jedna z žijících amerických legend new school rapu se smrtelnou flow, která je stále aktuální, míří do pražského SASAZU!! Nech se vést hlasem svého srdce, tenhle mejdan bude real!

Live: Busta Rhymes, Majkl Spirit feat. Dj Grimaso, Madk Skill felat Young Sixx, El´Nino, …

začátek: 20:00
předprodej: 430,- / 1600,- (VIP) / www.ticketportal.cz
info: www.sasazu.com / www.mafiarecords.cz

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Akce

GRAFFITI ROCK JAM #11

28.4.2018 (11:00)
stěna PBS Industry, Průmyslová 162, Třebíč

Jedenácté pokračování Graffiti Rock Jamu v Třebíči.

mobilní Pantograff shop, hudba, točené pivo, …

začátek: 11.00
vstup: zdarma
info: www.phatbeatz.cz / www.facebook.com/events/978182915656837

PANTOGRAFFITI JAM vol. 8.

19.5.2018 (11:00)
stěna fabriky Zetor (ul. Jedovnická) / Herna, Dornych 2a, Brno

V sobotu 19. 5. 2018 proběhne na zńě Zetor v pořadí 8 pokračování graffiti jamů Pantograffiti Jamu. Večer se můžete těšit na první hiphopový mejdan v klubu Herna s DJs Arse, Five a Rubenz.

mobilní Pantograff Art Store: barvy, trysky, latexy, …
občerstvení: pivo, nealko, gril
rezervace: Pantograff
od 21.00 afterparty v klubu Herna s DJs Arse, Five a Rubenz

začátek: 11.00
vstup: zdarma / 120,- (afterparty)
info: www.facebook.com/events/240765703153180

STRAWBERRY FIELDS 2018

16.6.2018 (14:00 - 21:00)
Plechárna, Bryksova 1002/20, Praha 9 - Černý Most

Live: Lake Malawi, The Cello Boys, Lajna
DJs: Taktik
Speaker: Ondřej Volejník
Doprovodný program: Kanjam, Roundnet, Indo Board, Elements Crew, Pole dance, Nany Hoops, …

Sedmý ročník volnočasového festivalu Strawberry Fields.

začátek: 14.00
vstup: zdarma
info: www.strawberryfields.cz / www.facebook.com/events/224537358096824