PartyTime - Prosinec 2011

px

Máme tu poslední měsíc léta páně 2011 a samozřejmě s tím spojeno i mikulášské, vánoční a silvestrovské oslavy. Je toho kotel tak to bude ve zkratce bez zbytečných keců. A ať vás neošidíme o pranostiku je tu jedna přiznačná k deštivému počasí: Prosinec naleje a leden závěje.

3. 12. SHOW YOUR GUTS vol. III - HooDoo, Korunní 2506/106, Praha (www.hoodooclub.cz)

Live: Sodoma Gomora, Epicardiectomy, Terror Crew, Pothead
DJz: Brainythug

začátek: 20.00


4. 12. BEENIE MAN & ZAGGA ZOW BAND (JAM) - Lucerna Music Bar; Vodičkova 704/36, Praha (http://lucerna.musicbar.cz)

Live: Beenie Man & Zagga Zow Band (JAM)

vstup: 650,-
předprodej: 550,- / Lucerna Music Bar
info: www.myspace.com/beenieman



5. 12. PÁTÝ PŘES DEVÁTÝ - Trafačka Aréna, Kurta Konráda 1, Praha (www.trafacka.net)

Live: Ježíš táhne na Berlín

Vernisáž výstavy "Pátý přes devátý" s více jak 80umělci. Výstava potrvá do 9. 12. 2011
Křest soundstory dokumentu Saši Dlouhého: Trafačka - Chrám svobody

Vystavující: Jan Kaláb, Michal Cimala, Jakub Nepraš, Matěj Hájek, Terezie Honsová, Wolfchen, Tomáš Bařinka, Pavel Šebek, Linda Mikolášková, Jiří Lauterkranc, Sandra Sany, Mario Chromý, David 87, Martina Chloupa, Michal Škapa, Jan Zdvořák, Václav Girsa, Saša Dlouhý, Linda Čihařová, Veronika Drahotová, Pasta Oner, Veronika Bromová, Martin Káňa, Martin Fisher, Robert Šalanda, Viktor Špaček, Martin Krajc, Prokop Bartoníček, Ondřej Šumbera, Epos 257, Jakub Hubálek, Marie, Hynek Vacek, Matěj Olmer, Jan Mráz, Jakub Roztočil, Petr Voříšek, Julius Reichel, Ondřej Skala, Magdalena Peševa, Veronika Daňhelová, Pavel Havrda, Ondřej Vyhnánek, Barbora Němcová, Jakub Matuška, Světlana Fialová, Tomáš Skála, Tomáš Roubal, Raissa Angeli, Lukáš Geno, Róbert Palúch, Nikola Semotánová, Ondřej Oliva, Káča Bažantová, HZA, Adam Novák, Michal Blažek, Leona Pelínová, Guma Guar, Martin Routa, Jana Polášková, Sylva Březnová, Stanley Povoda, Jakub Janovský, Robot X 8203, Anja Kaufmann, Vladimir 518, Alžběta Jungrová, Tomáš Třeštík, Filip Dvořák, Jan Miko, Veronika Šafránková, H3T architekti, Markéta Dlouhá Márová, Petr Závorka, Jan Padyšák, Adam Stanko, Lukáš Machalický, Jan Synek, Jan Gemrot, Vláďa Turner, Vojtěch Kollert, Lukáš Hron, LPTJ Válka a Thorrarinn Jonsson, Alexandra Karpukhina, Michal Pustějovský a další…

začátek: 19.00
vstup: zdarma
info: www.trafacka.net / www.trafacka-film.tv


6. 12. ČOKOVOKO + BONUS - Fléda, Štefánikova 95/24, Brno (www.fleda.cz)

Live: Čokovoko, Bons

začátek: 20.00
vstup: 200,-
předprodej: 160,- / www.fleda.cz
info: www.cokovoko.cz / www.facebook.com/cokovoko



7. 12. ČOKOVOKO - Roxy, Dlouhá 33, Praha (www.roxy.cz)

Live: Čokovoko
DJz: Robot

začátek: 19.30
předprodej: 180,- / www.ticketportal.cz
info: www.cokovoko.cz / www.facebook.com/cokovoko


9. 12. MOJA REČ - Sacre Coeur, Holečkova 103/31, Praha (www.sacrecoeur.cz)

Live: Moja Reč (SK) + Komplot (live band)

Premiéra videoklipu "Nočný let"

začátek: 20.00
vstup: 100,-
info: www.facebook.com/moja.rec


9. 12. SECRET WARS ČESKO - 2. patro; Dlouhá 729/37, Praha (www.2patro.cz)

DJz: Hlavolam, Wosa

Secret Wars Cesko Live Art Battle: Sasanca vs Speedy Johnzales

začátek: 21.00
vstup: 100,-
info: www.facebook.com/secretwars.cz


10. 12. RASISMUS JE PÍČA!!! - XT3; Rokycanova 707/29, Praha (www.xt3.cz)

Live: Papa Fini, Lukrecius Chang ft. Danny, Jackpot
DJz: Lil Rowa

začátek: 21.00
vstup: 100,-



14. 12. MC GEY & DJ FATTE - Chapeau Rouge, Jakubská 647/2, Praha (www.chapeaurouge.cz)

Live: MC Gey (křest alba "Imaginárium naprosto běžných podivností"), Rest, Radimo, Idea, …
DJz: Fatte, Zerwox, Gruzo, …

začátek: 20.00
vstup: 130,-
předprodej: 80,- / Chapeau Rouge


16. 12. HIP HOP 4EVER! - Imperium Musicland, Poděbradova 1135, Louny (www.impo.cz)

Live: Majk Spirit, TyNikdy Label Showcase: Idea, Rest, Paulie Garand, Malý Man, Elka)
DJz: Fatte, FNTM, Grimaso, Kwé, Saybon, Seven
Bboyz: Pentifull Crew

začátek: 21.00
vstup: 150,-
info: www.facebook.com/event.php?eid=178523958904116


16. 12. FLER - Marley, Černá Louka, Ostrava (www.marley.ov-kluby.cz)

Live: Fler (DE)

vstup: 500,-
předprodej: 400,- / www.eventim.cz


16. 12. INDY & WICH - Sokolovna, Moravský Písek

Live: Indy vs. KMBL, Nironic, Hely
DJz: Wich, Heavy Hev, Monez

začátek: 19.00
vstup: 150,-
předprodej: 120,-
info: www.facebook.com/event.php?eid=289931074373928


17. 12. HOODSTAR - Hany Bany, Štrossova 123, Pardubice (www.hany-bany.cz)

Live: Hugo Toxxx, Marat, Fuckstroy Killa
DJz: Nuff, Freezer, Wbwoy, Mickey Gee, Code Kane

začátek: 21.00
vstup: 120,-
info: www.facebook.com/event.php?eid=272196622826759


17. 12. MAJK SPIRIT & KHOMATOR - Stoun, Jiřího z Poděbrad 3109, Frýdek-Místek (www.stoun.cz)

Live: Majk Spirit (SK), Khomator
DJz: Vencza, Burcho, Bjaly

začátek: 20.00


17. 12. PSH - Underground Beach Club, Sušilovo náměstí 367/1, Rousínov (www.ubclub.cz)

Live: PSH
DJz: Mike Trafik, Alyaz, Smith

začátek: 21.00
vstup: 100,-


17. 12. SCUR - Lubina Restaurace, Dr. Parmy 254, Frenštát pod Radhoštěm

Live: S.C.U.R., K.O.nty, Mannia, Jupator, Nitro & Shimmy
DJz: Ba2s
Bboyz: Street Boyzz Crew

začátek: 20.00
vstup: 60,-


17. 12. TYNIKDY TOUR - Zděřina Music Hall, Police nad Metují (www.zderina.cz)

Live: Idea, Rest, Paulie Garand + MC Gey
DJz: Fatte, FNTM, JSM
MPC Showcase: Fatte + Dubas + JSM

začátek: 21.00
vstup: 100,-



19. 12. FREESTYLE MONDAYS! - Chapeau Rouge, Jakubská 647/2, Praha (www.chapeaurouge.cz)

Live: Elka, MC Metoděj, MC Dozer, Buran Buran live band
DJz: Shock O', Lil Rowa, Yofre, Dragon

začátek: 20.00
vstup: 80,-
předprodej: 50,-
info: www.freestylemondays.cz



22. 12. DEFUCKTO - Rock Café, Národní 340/21, Praha (www.rockcafe.cz)

Live: DeFuckTo (Zlín), Gramy Gramatiky, OEREO
DJz: Ba2s, Hlava, Skupla, Headdy, Lowa
Beatbox: BeatSolčy

začátek: 21.00
vstup: 200,-
předprodej: 160,-
info: www.facebook.com/event.php?eid=280543751980418


22. 12. FX BOUNCE! X-MAS SPECIAL - Radost FX, Bělehradská 234/120, Praha (www.radostfx.cz)

DJz: Kwé, Jorgos, Rawal, Orion

začátek: 22.00
vstup: 100,- / zdarma (holky)
info: www.facebook.com/fxbounce


23. 12. PRAGO UNION - Apollo 13, Barákova 2647/12, Prostějov (www.apollo13.unas.cz)

Live: Prago Union + livě band
DJz: Maro, Kato, Malda, Beck

začátek: 20.00
vstup: 200,-
předprodej: 150,-
info: www.apollo13pv.cz/prago-union-1162


23. 12. TYNIKDY LABEL SHOWCASE - S-Cube, 17. listopadu 1126/43, Olomouc (www.scube-ol.cz)

Live: Idea, Rest, Paulie Garand, MC Gey
DJz: Fatte, FNTM

začátek: 20.00
vstup: 180,-
předprodej: 150,-


23. 12. VÁNOČNÍ KARNEVALOVÁ RAP BESÍDKA - Červ, Pod Plynojemem 1274/5, Praha (www.clubcerv.cz)

Live: Tesla Crew, Gramy Gramatiky, Bastards Clan, DiaKritka, Ready, Sklepní Víly
DJz: Pret, DJ Watra, DJ Hlava, DJ Yofre, …

karneval, open mic jam

začátek: 20.00
vstup: zdarma (v masce)
info: www.clubcerv.cz/program/event/vanocni-karnevalova-rap-besidka


25. 12. 3OŽÍ SVÁTKY - Božák Club, Antonína Sochora 1516/2, Teplice (www.bozak.cz)

Live: Supercrooo

začátek: 21.00


25. 12. GRAFFITI SUNDAY - Červ, Pod Plynojemem 1274/5, Praha (www.clubcerv.cz)

Promítání graffiti videa každou poslední neděli v měsíci.

začátek: 20.00
vstup: zdarma
info: www.clubcerv.cz/program/event/graffiti-sunday


25. 12. VÁNOČNÍ OUT OF CONTROL - Marley, Černá Louka, Ostrava (www.marley.ov-kluby.cz)

Live: H16 (SK)
DJz: Lowa, Daniell, Yanko Král

začátek: 20.00
vstup: 180,-
přepdrodej: 150,-
info: www.facebook.com/event.php?eid=181930741861758


28. 12. X MASS HELL - Fléda, Štefánikova 95/24, Brno (www.fleda.cz)

Live: Vladimir 518 & Tereza Černochová, Hugo Toxxx, LA4 & James Cole, Orion
DJz: Mike Trafik, Doemixxx, Maztah

začátek: 20.00
vstup: 200,-
předprodej: 150,- / www.ticketstream.cz


29. 12. FX BOUNCE! NEW YEAR'S EVE WARM UP - Radost FX, Bělehradská 234/120, Praha (www.radostfx.cz)

DJz: Kwé, Jorgos, Noir, Maxxx DE)

začátek: 22.00
vstup: 100,- / zdarma (holky)
info: www.facebook.com/fxbounce


31. 12. RADOST FX NEW YEAR'S EVE 2012 - Radost FX, Bělehradská 234/120, Praha (www.radostfx.cz)

DJz: Big J, Rico, Vectif, Kwé, Tony M, Da GiGi, Petr K
VJz: Martin

začátek: 21.00
vstup: 1500,-
předprodej: 800,- / www.ticketstream.cz



31. 12. SILVESTR 2011 - Chapeau Rouge, Jakubská 647/2, Praha (www.chapeaurouge.cz)

DJz: Fatte, J-Kid, Zerwox, Fatty M, J-Kid

Feestyle Openmic MCs

začátek: 20.00


31. 12. SILVESTR SACRE COEUR - Sacre Coeur, Holečkova 103/31, Praha (www.sacrecoeur.cz)

DJz: Mad Skill, Enemy, Maztah, Pyel
VJz: Top VJs Crew
Speaker: Pan Radu

předprodej: 400,- / 1200,- (VIP) / www.ticketstream.cz

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Akce

TO CO ZOSTAŁO

24.4.2014 (17:30) - 1.6.2014 (18:00)
Galerie Polského Institutu v Praze, Malé náměstí 144/1, Praha 1 - Staré Město

Vystavují: Dagmara Bielecka, Michala Cimala, Roman Franta, Karolina Freino, Magda Grzybowska, Łukasz Huculak, Pavel Humhal, Rastislav Jacko, Jakub Jernajczyk, Jana Kapelová, Anna Kołodziejczyk, Igor Korpaczewski, Mariusz Kosiba, Jiří Kovanda, Karina Marusińska, Vojtěch Míča, Marcin Mierzicki, Tomasz Niedziółka, Milan Perič, Marlena Promna, Wojtek Pukocz, Bożena Sacharczuk, Michał Sikorski, Jiří Skála, Dalibor Smutný, Artur Skowroński, Karolina Szymanowska, Daniela Tagowska, Šárka Trčková, Maja Wolińska
Kurátoři: Magda Grzybowska, Karolina Szymanowska, Petr Vaňous

začátek: 17.30
info: www.phatbeatz.cz / www.polskyinstitut.cz / www.hallowroclaw2016.anomalia.pl / www.facebook.com/events/603347956417522

PřílohaVelikost
plakát65.66 KB

LUSTR FESTIVAL 2014 - Vernisáž

24.4.2014 (19:00)
Art Salon S (Microna), Československého exilu 1888/4, Praha 12 - Modřany

Ilustrátoři: Alica Gurínová, Adam Jílek, Alžběta Skálová, Alžběta Zemanová, Barbora Kicovová, Dana Svobodová, Daniel Špaček, Daniela Olejniková, David Böhm a Jiří Franta, David Kurňavka, Eva Maceková, Honza Bažant, Jan Šrámek a Veronika Vlková, Jakub Hrdlička, Juliana Chomová, Kateřina Jakusová, Kateřina Kynclová, Kateřina Sechovcová, Lazybastard, Magdalena Rutová, Martin Groch, Michal Škapa, OVE Pictures, Patrik Antczak, Simona Čechová, Štěpán Lenk, Tomski&Polanski, ToyBox, Vladimír 518, Vladimír Strejček
Kurátor: Page Five

LUSTR je první třídenní festival mladých českých a slovenských ilustrátorů s navazující výstavou, která potrvá do 30. 6. Festival si klade za úkol nejen pobavit, ale také nastínit, s čím se ilustrátoři denně setkávají, s jakými nástroji pracují či jaké otázky při své práci řeší. Vedle výstavy se mohou návštěvníci těšit na doprovodný program v podobě sítotiskové dílny, přednášek a diskusí, kreslení naživo či dílny pro děti.

začátek:
vstup: zdarma
info: www.phatbeatz.cz / www.lustrfestival.cz / www.facebook.com/events/1428327304085850

PřílohaVelikost
plakát50.58 KB

TO CO ZBYLO

24.4.2014 (19:00) - 4.5.2014 (19:00)
Trafo Gallery, Kurta Konráda 1, Praha 9 - Libeň

Vystavují: Dagmara Bielecka, Michala Cimala, Roman Franta, Karolina Freino, Magda Grzybowska, Łukasz Huculak, Pavel Humhal, Rastislav Jacko, Jakub Jernajczyk, Jana Kapelová, Anna Kołodziejczyk, Igor Korpaczewski, Mariusz Kosiba, Jiří Kovanda, Karina Marusińska, Vojtěch Míča, Marcin Mierzicki, Tomasz Niedziółka, Milan Perič, Marlena Promna, Wojtek Pukocz, Bożena Sacharczuk, Michał Sikorski, Jiří Skála, Dalibor Smutný, Artur Skowroński, Karolina Szymanowska, Daniela Tagowska, Šárka Trčková, Maja Wolińska
Kurátor: Petr Vaňous

začátek: 17.30
info: www.phatbeatz.cz / www.trafacka.cz / www.hallowroclaw2016.anomalia.pl / www.facebook.com/events/603347956417522

PřílohaVelikost
plakát65.66 KB