Pointing video - Pointovo bodování

Ve čtvrtek 16. ledna jste mohli být (pokud nepatříte k zewloidní části populace, která se vysr*** na rezervování lístku), svědky vernisáže Pointova videa, na kterém spolupracoval s francouzem Alexisem Zavialoffem. Jeho náplň se točí kolem Pointovy tvorby za poslední cca. 2 roky.

První co máme možnost vidět je happening "Grafitti uteklo ze zdi" ve vestibulu metra Náměstí republiky. Pak se nám zjeví stará znamá Tešnovská zeď (malování i reakce procházejících lidí), následuje část z akce na Vltavské, která nebyla nikdy zcela dokončena z důvodu srpnových povodní. Tolik k obsahu videa. Jen dodám, že stopáž má 25 minut. Teď k samotné vernisáži. První čeho jste si mohli všimnout na pódiu byla instalace 3D grafitti obzvláštněna pro použití pod UV světlem. Show začala vystoupením Jesuse a jednoho typa (omlouvam se, neznám ho jménem) se svou audio-vizuální akcí na téma jak jinak než grafitti. Následoval breakdance od LOUna a KARLa. Po nich prednesl sám POINT pár slov o svém dílku. Pak uz přišla na řadu vytoužená (alespon u publika) první projekce videa. Po necelé pulhodině se vetšina přítomných odebrala pryč a zbylá část užívala free coctail baru ve foyeru divadla a divadelního baru, kde měli Plzeň za vskutku socialní cenu (viz.osobní zkusenost ,)

Komentáře

wassup

Hele tady lidi pořád hodnoťej recenze a zapomínaj že jde o pointovo video a ne o stylu kterym píše ňákej typ co píše recenze...

To video je skvělí, a akce byla super. Alexis a point to zvládli bez chyb. Doufám že vzniknou další podobný videa a akce. Dík čau.

Pro Lokona

...zabít je málo! :))

rcpt to Tacud

Jo a ty fotky jsou uplne nejvic strasny =))

respect

respect

reeeeeeeeeeeeeeeeeeespekt!!!!

reeeeeeeeeeeeeeeeeeespekt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

f poho

f poho

Ja te neznat Lokone....

...tak ti snad poradim, koukej se jenom na fotky a máš klid :))

Divnej text =(

Jednak zacatek samotneho textu je totozny s uvodem, druhak veta "První čeho jste si mohli všimnout na pódiu byla instalace 3D grafitti obzvláštněna pro použití pod UV světlem" mi nejak nezaklapava, nemelo to byt spis tak, ze: "...obzvláštněna použitím UV světel"?
Dale, vime sice kdy to bylo ale uz nevime kde. Skutecne to byla vernisaz videa? Neni u toho formatu vhodnejsi termin premiera?
Celkova struktura clanku je dost nelogicka, prvne se dozvime co na tom videu bylo, pak tedy prubeh cele akce v jejimz zaveru bylo pusteno video. Takze teprve pak by se melo psat o tom co na tom videu bylo ne?
Noc nic, to je ta SMS generace =)

hmm. skoda, nakonec sem tam

hmm. skoda, nakonec sem tam nebyl. ale to 3Decko vypada pod UV svetlem fakt paradne.

sem prvni hura point

sem prvni hura point krutost......

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Akce

GRAFFITI ROCK JAM #13

2.5.2020 (11:00)
legální stěna PBS, Třebíč

13. Graffiti Rock Jam na legální stěně PBS v Třebíči.
Zajištěn pitný režim i občerstvení, stejně jako mobilní Pantograff art store stánek s prodejem barev, latexů atd.
Afterparty klub B, Rap, DJs…

začátek: 11.00
vstup: zdarma
info: www.facebook.com/events/469390010444166