Vec ft. Supa - Tu

px

Z dílny Fundaluka vyšel další počin, video k pecce TU od veterána Vece. Ten si v něm spolu se Supem zahrál vyděděnce společnosti, který plave, nebo spíše prchá proti proudu. Netradičně zpracovaný klip připomíná krátkometrážny film s politicko-sociálním podtextem. Natáčení trvalo dva dny a proběhlo koncem února v Praze na různých lokacích, z nichž se dá rozeznat minimálně Strahov. Jamese Cola, který ztvárnil otce slovenské rodiny také nepřehlédnete.

Námět a režii má na svědomí Dany Peschl, mimo jiné autor obalu Vecova alba 'Funkčný veterán' a 'The Golden Touch' od Wiche. Kameru měl v rukou Martin Polach, postříhal Martin Klimpar a post-produkci obstaral Dalibor Hřídel v Elaine design studio.

Zajímavosti: Jméno v pasu, který Vec v klipu padělá je Jiří Weltz. Scéna s pouliční bitkou byla tak autentická, že během jejího natáčení zasáhla Česká policie přímo na place. Scéna Vecova bytu byla postavena v ateléru a jde o přesnou repliku bytu, v němž Branislav Kováč žije. Na psacím stroji v pozadí napsal většinu svých textů. V necenzurovaným verzi klipu se striptér Jánošík vysleče úplně do naha. Ve třech záběrech byl namísto Vece použit dablér.

Vec ft. Supa - Tu
Námět a režie: Dany Peschl
Kamera: Martin Polach
Střih: Martin Klimpar
Post-produkce: Dalibor Hřídel
Hrají: Vec, Supa, James Cole, …

Vec ft. Supa - Tu [phatbeatz mirror]
640x352 . 4:58 . 66,9MB . .avi in .rar

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování