Crew, která vám Zlomí Waz

px

Těžištěm nadějné mladé kapely říkající si Zlomenej Waz je moravský hip hopový zlatý důl Brno. Čtyři kluci, tři hlasy, jedny hbité ruce a tohle všechno ještě okořeněné dávkou kvalitní lyriky. Že je ještě neznáte? Chyba, ale za chvíli tomu bude jinak.

V Brně vzniká každou chvíli nějaká nová skupina, všechny mají ale jedno společné - nederou se dopředu a čekají na svůj čas. Stejně tak tomu bylo i u Zlomenýho Wazu, jehož zrod se zapisuje někdy ve vzdáleném roce 1998 a možná ještě dříve. Tehdy na brněnské scéně dominantně vládla Naše Věc.

Když tři kluci, kteří si začali říkat Mc Jiří, Mc Tafrob a Mc Koďa založili crew, nikdo jim nedával přílišné naděje a příliš času, po kterém je tahle hra přestane bavit. Tehdy ještě -náctiletí začínají skládat svoje první texty a zkoušky probíhají především o víkendech nebo odpolednech u některého z nich doma.

Zlomený Waz

Zlom přichází na jednom z prvních koncertů, který proběhl nedaleko Brna - v Blansku. Kluci se tam seznámili s místními a mezi nimi byl i jejich nynější DJ - Maztah. Málokdo ví, že tenhle klucka si to jednu chvíli dával i za mikrákem, odkud ale později definitivně odchází ke gramcům.

S příchodem Maztaha se situace v crew radikálně mění. DJ začíná udávat přesný směr jejich budoucí cesty, který byl do té doby neznámý. Začíná rap do živých instrumentálek a je vidět jasný posun k lepšímu. Přichází také první zkušebna, která nabízí nové možnosti. Začínají makat na svém stylu a pečlivě se připravují na koncerty.

Zlomený Waz

Na přelomu roku 2000 / 2001 už je zná snad celá brněnská scéna. O rok později už začíná častější koncertování. Jejich hudba se šíří směrem od Brna do všech koutů země a dnes už není jediného města, kde by o nich alespoň neslyšeli.

Za poslední dobu se tihle čtyři brněnští kluci vyšvihli nahoru natolik, že hrají skoro každý týden na nějaké akci. A co dělají když nehrají? Jezdí na akce po celé republice, aby alespoň slyšeli ostatní crews a líp si to tady zmapovali.

Zlomený Waz

MC Tafrob se pro svůj freestyle okamžitě stal nejprobíranějším člověkem poslední doby. Jeho volný styl bez milosti rozseká naprosto každého. Freestyluje mnohdy i skoro hodinu a pořád má co říct, rýmy skládá rychlostí světla a při tom všem na něm ještě vidíte, jak tímhle žije. Ve zkratce je to ideální představa čistýho hip hopu.

Závěrem nemůžu než říct, že kdyby se naše scéna ubírala směrem, který zvolil Zlomenej Waz, pak bychom se klidně mohli vyrovnat jiným zemím, které si to dávají už pěkných pár řádek let.

PhatBeatz k tématu: 

Komentáře

jsi fakt nej. mc proste te

jsi fakt nej. mc proste te zeru mam vsechny pisnicky i freestyle proste mas nej tracky a hugo to je umrdanek toho ani neres to nema cenu nema co delat tak pomlouva lidi co bydlej u prarodicu muj kamos taky bydli u prarodicu ze ten umrdanek je zazobanej tak si mysli ze je nej ale to se myli ty si proste nej a tebe nikdo neprekona uz pisu tracky a jsem berny ty si muj nej. vzor tak si to pamatuj

Zlomenej waz,Psychická

Zlomenej waz,Psychická smrt,Naše věc a Jižní Pijo! Morawa kámo!!!!!!!!!!

tafrob je vysoká

tafrob je vysoká piča!!!!!!!fuck jeho fríístajl nebo jak tomu říká...............

Poho

Poho

jen tak dal a bacha at si

jen tak dal a bacha at si nezlomite waz-Tafrob

No jasně, prostě je to

No jasně, prostě je to "COOOOOL" skupina :-)))

JSOU GOOD a HOTOWO

G money dostane akorát tak naprdel,na tafroba nemá ze scény nikdo. ANI INDYán !!!!

A objewili se LD2 vy toyové !!!!

Dost dobra skupina a nejlepsi

Ahoj,zdravi vas Marino,jo a bude akce v Havu.Tak jdem tam vsichni doufam Trip is good

PR???? A proč?

Abych se přiznal, v životě jsem je jako skalní pragocentrista neslyšel hrát :))

hehehe

hehe

Nerika se tomuhle PR clanek?

Fakt divnej text. Prilis nekriticky, prd informativni (Vydali nekde neco? Jsou na nejake kompilaci? S kym slavnym jezdi DJ Maztah nocnim busem?)

Skoda no.

Nerozseká....:-))Jsou to

Nerozseká....:-))Jsou to stejně toyové :-))

Ten Tafrobov frístajl ale

Ten Tafrobov frístajl ale nerozseká každého,že?/možno v čechách/

He he

Pridte 11.Ledna do Havirova bude tam hrat Zlomenej Waz a bude freestyle...nas ostrawsky zastupce G-MONEY natrhne Tafrobovi pekne prdel :-))

jo

jsou fakt dobry jen tak dal

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování