Je libo korejskou kuchyni ?

Korejská firma iRiver se rozhodla v roce 2003 pokoušet naše peněženky velmi
slibně vypadajícími lahůdkami, na nichž pilně pracovaly týmy jejich kuchařů. Pokud si potrpíte na korejskou kuchyni, přeju vám pro rok 2003 dobrou chuť, menu totiž vypadá velmi slibně.


Začneme u předkrmu. V jeho podobě polechtá naše chuťové buňky kapesní MP3/WMA přehrávač iFP-195T, využívající jako media flashové karty. Jistě můžete namítnout, že vám tato chuť není neznáma a máte pravdu. Na našem trhu jsou k dostání jeho předchozí verze iFP-180T a iFP-190T (128 MB a 256 MB). U přehrávače iFP-195T si však můžete být jisti, že si nebudete muset jít přidat, porce navíc je v ceně. Za 350 USD (cena byla zatím stanovena pouze pro americké restaurace :)) dostanete chuťovku s 512 MB paměti a FM rádiem, je sice malá, ale zato kaloricky hodnotná a můžete si být jisti, že vaše peněženka po ní rozhodně neztloustne.Po dobrém předkrmu přichází samozřejmě čas na hlavní chod kulinářskou specialitou, nad níž by zbledl závistí i proslulý grand restaurant pana Septima, vyváženou harmonií orientálních chutí je nový harddiskový jukebox iHP-100. Dobré jídlo se má vyznačovat nejen skvělou vůní a vytříbenou chutí, ale mělo by i dobře vypadat. O to se postarali designéři firmy INNO, která s kuchyní iRiver už nějaký ten pátek spolupracuje. ti vyšli z předpokladu, že movitějsší gurmáni jsou spíše konzervativního ražení a tomu přizpůsobili celkový vzhled pokrmu. Přehrávač iHP-100 svým tvarem připomíná spíš kapesní počítač nebo gameboy, tento dojem vzbuzuje hlavně díky velkému grafickému a ovladači ve tvaru kříže umístěnému hned po ním. Porce o velikosti 105×59×18 mm by měla vašim žaludkům vyhovovat a pokud jste velcí jedlíci zvyklí na babiččinu kuchyni, pak vězte že nový jukebox je skutečně bohatý na živiny. Uvnitř najdete 10 GB vitamínů a kuchaři počítají s tím, že se jim jejich počet podaří v brzké době zdvojnásobit. Jako příloha se podává sluchátkový výstup doplněný čerstvým mikrofonním vstupem a také optickými vstupy a výstupy. Pokud budete chtít tuto krmi okořenit vlastními ingrediencemi, můžete tak učinit přes USB 2.0 a o to aby krmě vydržela dlouho čerstvá se stará Lithium-Polymerový akumulátor, který udrží pokrm poživatelný až 15 hodin. Jako omáčku lze použít MP3, WMA, ASF a Ogg Vorbis, další chuťovky jsou již údajně na cestě plánuje se například oblíbená sójovka mp3PRO. Pokrm se s velkou slávou objeví v luxusních restauracích USA v květnu a pochutnat si na ní můžete za "pouhých" 300 USD.K dobrému jídlu neodmyslitelně patří zákusek, je to taková ta pověstná třešnička na dortu, která nasadí korunu předešlým luculským hodům, tím je nový MP3/WMA discmanu SlimX 550. Jednoznačnou předností zákusku SlimX je jeho cena 150 USD, což je při nesporných chuťových kvalitách a obsažených živinách nádhera.Ačkoli je SlimX velmi tenký, jak vypovídá jeho jméno, vydrží čerstvý plných 70 hodin, což je neskutečné a ačkoli má oproti svým předchůdcům poloviční vyrovnávací paměť, jeho klady tento nedostatek bohatě vyváží a při konzumaci by vás to nemělo rušit.


Tak co ? Necháte se zlákat na korejskou kuchyní ? Vrhnete se do víru orientální vášně, nebo zůstanete u knedlíků se zelím ?

Komentáře

jo no ten poslední discman

jo no ten poslední discman mám... docela spokojenost, až na to, že už mě nebaví neustále ho v něčem nosit... pošilhávám po lehkym, malym a přenosnym mp3 přehrávači...

....................................

To co je na tom obrazku,neni imp-550,ale imp-400.

imp-400

mám ho a můžu jedině dopručit...

slimX

slimx 550 - je vlastne takova odlehcena verze slimx 400, takze my co mame 400vky se nemusime obavat a zavidet twem co si pockaly, akorat me sere jak malo firmware vychazi pro 400vku a jeste kokoti neudelali indikaci stavu baterii+pripadnou vydrz, az tohle bude mit muj slim, tak budu rad..o oog vorbisu ani nemluve, achjo, holt si jeste pockame

....

MASO...

Hezký píčovinky...

Ale mám Iriver až na druhém místě za firmou Creative. V HDDpřehrávačích nemá Creative prostě konkurenci.

IRIVER jedině, o tom

IRIVER jedině, o tom žádná...

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Akce

GRAFFITI ROCK JAM #13

2.5.2020 (11:00)
legální stěna PBS, Třebíč

13. Graffiti Rock Jam na legální stěně PBS v Třebíči.
Zajištěn pitný režim i občerstvení, stejně jako mobilní Pantograff art store stánek s prodejem barev, latexů atd.
Afterparty klub B, Rap, DJs…

začátek: 11.00
vstup: zdarma
info: www.facebook.com/events/469390010444166