Představujeme: Hip Hop Rasizm Stop #2

px

Pojďte si přečíst kraťoučké představení nové polské kompilace z dílny MGK records...

Z polského labelu MGK records vzešla v pořadí už druhá kompilace s názvem Hip Hop Rasizm Stop #2!. Kdybych měla velkou představivost, pak bych ji možná přirovnala k našemu Lyrik Derby - ale to je opravdu jen obrazně řečeno. Tyto dvě kompilace se od sebe totiž liší nejen kvalitou, ale také tím, že Poláci z kompilace udělali světový výběr.
Na dvou CD, které album obsahuje, nalezneme vály od špiček světového hip hopu, kde ani Česká republika není výjimkou.  Našimi zástupci jsou zde zlínští DeFuckTo, kteří na kompilaci přidali svůj track Už vím. A jelikož kluci z DFT nejsou jedinými Čechy, které na desce můžete slyšet, nabízí album dále také partičku Rhymes Street Squad.
Celkově je kompilace zaměřena převážně na německou a polskou tvorbu, mezi níž se objevují také Američané, Francouzi, Arabi, Korejci a Italové, jejichž tracky budou bezpochyby zajímavým zpestřením. A přitom nebudeme ochuzeni ani o beatbox a vynikající Dje. Bonusem na každém ze dvou CD je videoklip. První klip má na svědomí parta z Waršavy - DHO -  a o druhý klip se postarali opět Poláci - Gorzki & Dna.

A nyní se pojďmě podívat, koho můžeme slyšet:
Polsko: Gorzki & DNA, Firma, Intoksynator, BRZ, Konsulat, Kwadratura Kola, Kapli, Argon, Te-Ka, Chłopaki Z Szarego Tłumu, Afirmacja, Żądło, DHO, Pro Domo Sua, ...
Německo: MC Flavour, 3ster, Ferris MC, Studio Beatz, Eliot & Bina, DJ Stylewarz, Toni L, ...
Česká republika: Rhymes Street Squad, DeFuckTo
New York: Yejide Akinlana, Little Egipt, ...
Itálie: Club Dogo, ...
Francie: Diaspora, ...
A mnoho dalších...

Komentáře

>><<

souhlasim s nastym.. navic nechapu PROC tohle musite VZDYCKY resit u mych clanku

Bbarak vs. Phatbeatz

Bbarak vs. Phatbeatz je akorat tak mistnost ve foru na hiphop.cz (je v ni jeden prispevek). Valka? Hehe. Jasny, je tu obcasna ostresi vymena nazoru, nekdy zbytecny urazky, ale jaka valka? Vzdyt je to jen internet...

Schizofrenie:

Schizofrenie: Diferenciální diagnóza proti schizofrennímu stuporu. Jsou navíc typické poruchy myšlení a emotivity, obraz je bohatší na katatonní projevy než u deprese. Schizofrenie ve stavu amentního syndromu. U tzv. zmatené mánie nejde o pravou inkoherenci, ale o myšlenkový trysk, který pacient nestačí vyjádřit verbální produkcí.

Proti schizofrenii paranoidní odlišujeme delirantní syndrom depresivní, který sice má též bludy eventuálně sluchové halucinace, ale jejich obsah má základní depresivní vztah ke stísněné náladě, resp. obsah depresivní nálady je dotvářen bludy. Kromě toho chybí další typické schizofrenní poruchy. Někdy, především při prvnívh chorobných projevech v životě nejsme schopni poznat, zda jde o schizofrenni nebo poruchu nálady, a pak rozhodne další průběh nemoci a odpověď na léčbu.

2 Foul Psora

Ano děkuji, konečně rozumnej názor na věc! dík

nesmysly

No nevím, ale ta tzn. válka je o ničem. Je to zbytečný. Myslím, že tyto 2 servery jsou sice o hiphopu, ale jsou o nečem jiným. Takže srovnávání těchto dvou serverů není namístě.

Bbarák vs. Phatbeatz ????

Srovnáváš nesrovnatelný, tudíž nevím o jakou válku tady jde. Každej šmejd okolo o tom mele, 99,9% klasický kraviny, ale nic takovýho jako "válku" nevidím, vy snad jo? Akorát vidim 100 polotoyů pro tábor modrejch a 100 supertoyů pro tábor červenejch - Qečko, co si takhle jít psát svoje blitky na svý? Měl bys klid na svojí práci.

válka bbarak vs. phatbeatz

To už je několikátá diksuze, kde se fuckují a hádají lidi z bbaraku a phatbeatz. Nevím, co je tak uráží nebo je to nevraživost. Zkončete s touto válkou nebo se zahrabu do buknru.

Dari

Nechci se hadat, normalne sem se zeptal, proc byl smazan K-Hillovo prispevek, nedostalo se mi rozumne odpovedi.
Proc neco resim? mam to v popisu...
Public Relations
;*

Q & Stryc

Hadejte se jinde, nepisu clanky proto, aby 10 z 12 prispevku do diskuse byly hadky* Q neustale urypany, proc zase resis neco za nekoho? Prestavam chapat...

2 Dave

prispevky k clanku? neblbni, ty se na tomto webu mazou, viz. prispevek od K-Hilla...
Pak se nikdo nemuze divit, ze se jedou jen sracky nize uvedene.

For DAVE

..tak to nejsi sám koho to zajímá... :))

Jinak Qcko, když skautíci jako vy, tu funkci linku na web máte, tak proč jí k sobě nenapsat, já se alespoň pod příspěvky podepisuju se vším všudy, o jiných raději pomlčim...

sem zvedavej jestli někdy

sem zvedavej jestli někdy budou příspěvky na věci o kterejch sou články a ne jenom osobní spory.

Statos

na bbr.cz se mazou prispevky? V adminu takovou fci nemam,ale zkusim si ji poridit. Pokud se tam neco maze, sou to nesmyslne mistnosti. Rozhodne se tam nemazou Strycovo srackove prispevky,v kterych ma link na svuj web,tj. skrytou reklamu.

Prosim vas,nereagujte na muj prispevek,jsem unaven.Thx

Statos

na bbr.cz se mazou prispevky? V adminu takovou fci nemam,ale zkusim si ji poridit. Pokud se tam neco maze, sou to nesmyslne mistnosti. Rozhodne se tam nemazou Strycovo srackove prispevky,v kterych ma link na svuj web,tj. skrytou reklamu.

Prosim vas,nereagujte na muj prispevek,jsem unaven.Thx

neboj strýci

na bbaraku se take mazou prispevky, tak nesi sam

Komunismus je pane Q něco jinýho. Tohle je zdravá cenzurka, admi

jo jo reklamka. Na vlastní polívčičku. A já raději vlastní...

reklama?

hm.

byl tady a najednou zmizel Q

...asi mi to trochu smrdělo jako reklama na něco jinýho, cizího, co nemusim, a reklamu tomu dávat nechci.... pošli mi nespokojenej mail, vytřu si s ním Harddisk jako se vším ostatním. :))

vcera sem tu cetl prispevek od K-Hilla, kam se vytratil?

VIVAT KOMUNISMUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no vy ste vysli ale na cdcku

no vy ste vysli ale na cdcku spolecne s casopisem klanem,nedali vas tam misto na HHRS?

No a kde to vázne....

Je hezky že je už dvojka, ale před 2ma rokama sme tam posilali 2 treky (ďocela sračky, hlavně teď už určitě sračky...) a ještě sem neslyšel nic ani o jedničce....kde by měly bejt... (doufám že to nevyšlo)... má to tady někdo??????????

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Akce

GRAFFITI ROCK JAM #13

2.5.2020 (11:00)
legální stěna PBS, Třebíč

13. Graffiti Rock Jam na legální stěně PBS v Třebíči.
Zajištěn pitný režim i občerstvení, stejně jako mobilní Pantograff art store stánek s prodejem barev, latexů atd.
Afterparty klub B, Rap, DJs…

začátek: 11.00
vstup: zdarma
info: www.facebook.com/events/469390010444166