Soutěž o 2 x 1 vstup na HIP HOP KEMP 2018

px

6, 499, 96, 17. Zase ty divný čísla…grrr ne to přece znáš. 6 stage, 96 hodin hudby, víc než 499 účinkujících a 17.? A sweet seventeen oslaví největší hiphopový festival ve střední a východní Evropě. Letí to. Kdo už tam byl jistě ví, o co se jedná. Neznáš !? Tak pojeď a poznej peklo, který se tam každý večer rozpoutá. Trochu adrenalinu můžeš prožít už nyní. Je tu pro všechny skoro tradiční oblíbená soutěž. #jedukemp

Soutěžíme o 2 x 1 klasický vstup na všechny tři dny festivalu Hip Hop Kemp 2018 konající se na stále stejném místě v Hradci Králové 23. - 26. 8. 2018.

Festival nabízí nepřeberné množství zábavy na velkém podiu i v hangárech. Hlavní jména už jsou jasná, ostatní se klubou ven. Bohatý doprovodný program jako bahýnko, battle a další bude připravený.

Letos se můžete těšit např. na $uicideboy$ (USA), Young M.A (USA), Joyner Lucas (USA), Chief Keef (USA), Evidence (USA), Hilltop Hoods (AUS), Bahamadia (USA), Devin The Dude (USA), Wiki (USA), Bill $Aber (USA), Illa J (USA), Def3 (CAN), Eric Biddines (USA), Children Of Zeus (UK), M-Dot (USA), Noah Slee (NZ), The Black Opera (USA), Ill Camille (USA), Kontrafakt (SK), Chaozz (CZ), Strapo & DJ Spinhandz (CZ) a spoustu dalších.

HIP HOP KEMP 2018

Lístky na kemp si musíš trochu zasloužit. Bude to pátrací otázka s jasnou odpovědí.
Spousta interpretů se na Kemp vrací a my se ptáme na jednoho z nich.

V jakém roce jsme mohli poprvé slyšet MASTA ACE na Hip Hop Kempu?

… je to už dost dávno.

Správnou odpověď zasílejte na: info@phatbeatz.cz
Nezapomeňte uvést do mailu: celé jméno a korespondenční adresu, kam budou zaslány lístky
Jako předmět zprávy zadej: HHK

Pravidla soutěže: Každá osoba může soutěžit pouze jednou. Pokud nebude zadáno celé jméno a ostatní kontaktní informace soutěžícím, nemůžeš být zařazen do soutěže. Osobní informace nebudou použity pro další účely, slouží pouze pro komunikaci s výhercem. A nakonec správnou odpověď na soutěžní otázku:).

Soutěž byla ukončena.

Výherci budou zveřejněni v den ukončení soutěže v komentářích.


HIP HOP KEMP 2018

23. - 26. 8. 2018
Festivalpark, Letiště 38, Hradec Králové - Věkoše

Live: $uicideboy$ (USA), Young M.A (USA), Joyner Lucas (USA), Chief Keef (USA), Evidence (USA), Hilltop Hoods (AUS), Bahamadia (USA), Devin The Dude (USA), Wiki (USA), Bill $Aber (USA), Illa J (USA), Def3 (CAN), Eric Biddines (USA), Children Of Zeus (UK), M-Dot (USA), Noah Slee (NZ), The Black Opera (USA), Ill Camille (USA), Kontrafakt (SK), Chaozz (CZ), Strapo & DJ Spinhandz (CZ), …

Sedmnáctý ročník festivalu Hip Hop Kemp.

začátek: 12.00
předprodej: 1900,- / 3200,- (VIP)

HIP HOP KEMP 2018

Komentáře

Výherci

Po dlouhém boji je tu šťastný konec. Phatbeatz robot vylosoval:

Patrika Š z Prahy
Karla B z Přeštic

Výherci byli informováni. Děkujeme za účast.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování