PHTBTZ16 & GRFFNCK13 JAM - souhrnné info

px

V sobotu 26. 5. proběhne na zóně Orionka / Belárie pravidelný graff jam, který pořádají dva silné elementy tuzemské graff scény. Server PhatBeatz.cz oslaví 16 let ve hře monitoringu graffiti vývoje a pražský urban art store Graffneck slaví tento rok šťastných 13 let své existence a podpory tohoto adrenalinového sportu. Níže heslovité info sobotního dění. Detailnější informace na phatbeatzjam.cz.

Stěna

Kilometr dlouhá stěna v ulici Mezi Vodami v Modřanech zaručuje dostatek místa pro všechny. Část stěny bude rezervován pro PB/GB boys - zbytek plochy kdo dřív přijde.
POZOR! Na části stěny probíhají výkopové práce - očekávané rozkopané místo bude naproti bývalé restauraci Legál. Opatrně a s ohledem - kluci budou asi makat s náma.

GraffneckGraffneck (www.graffneck.cz) shop na místě zajistí výběr barev, trysek, latexů, baláčů, válečků a dalších nezbytností.

Jelikož je hospod

Točit se bude Únětické pivo. Hlad zažene burgr, vegeburg a klobása. U baru bude zastřešené posezení, takže si tam budete moci případně schovat celou rodinu do stínu či do sucha … podle počasí ;).

Fanoušci hokeje se na baru též dozví aktuální stav semifinálovéh zápasu Mistrovství světa v ledním hokeji 2015 mezi teamy Česka a Kanady. ;)

PB Jam 2015


Počasí

Aktualizovanou dlouhodobou i hodinovou předpověď můžete kontrolovat třeba na norském serveru yr.no. Zatím to vypadá dobře.http://www.phatbeatz.cz/node/105484/edit

Praha 12 - počasí


Doprava

Auto: ulice Mezi vodami / GPS: 50.008884,14.402862
Vlak každou půlhodinu: Praha hl.n. / Praha-Vršovice / Praha-Krč / Praha-Braník / Praha-Modřany zastávka
Přívoz P6 každých 20 minut: Lahovičky - Nádraží Modřany / www.prazskebenatky.cz/prazske-privozy
Bus: Modřanská škola (173) / www.goo.gl/maps/Krx8gX46qwq
Tram: Modřanská škola (3, 17. 21) / www.goo.gl/maps/WGkNSEzwtt82


Odpadky

Kolem celé stěny budou rozesety velké odpadkové pytle. Budeme rádi pokud jich budete využívat v průběhu dne na vygenerovaný odpad a samozřejmě i na uklizení při odchodu. Ulehčíte nám práci při večerním úklidu celé zóny. Děkujeme.


PHTBTZ GRFFNCK JAM 2018

26. 5. 2018
Belárie / Orionka, ul. Mezi Vodami, Praha 4 - Modřany

Graffiti jam k dvojitému výročí.

začátek: 12.00
vstup: zdarma

PHATBEATZ JAM 2016

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování