Ty Nikdy posílají singl z připravované desky "Label"

V březnu 2012 vyjde připravovaná deska labelu Ty Nikdy, ke které se bude vázat velké československé turné. Řekněme si o co jde.

Deska začala vznikat na podzim 2011 a jedná se o první nosič, na kterém se podílí všech deset členů Ty Nikdy. Její název proto bude výstižný a jasný: Label. Album bude mít tři hlavní tahouny - Idea, Rest a Paulie Garand. Prostor zde však budou mít i nováčci. Lyricky nezaměnitelný MC Gey a jediný slovenský zástupce - Boy Wonder, kteří se stali součástí vydavatelství až během procesu nahrávání. O hudbu se postarali všichni Ty Nikdy producenti – DJ Fatte, Kenny Rough, Inphy, Dubas, FNTM a Paulie Garand. Nahrávání a postprodukci má na starosti Ondřej Žatkuliak ve studiu Rooftop.

Jako první ochutnávka je tu singl s názve Závist v produkci Kenny Rough, který by měl trochu odhalit, jak bude album Label zhruba znít. Nebude se jednat o klasický postup, kdy každý z rapperů bude mít svojí sloku, ale vše bude daleko více provázané a textově i technicky promyšlenější. Deska také bude mít, díky spoustě producentů a témat, různé nálady a polohy.

Jak je u Ty Nikdy zvykem, k nové desce připravili i turné (info zde). Na turné se můžou fanoušci těšit na společnou show, kterou obstará Idea, Rest, Paulie Garand, MC Gey a DJ Fatte.

Ty Nikdy - Závist (2012) [sendspace mirror]
3:22 . 7,72MB . 320kbps|44kHz . 1x.mp3

Ty Nikdy - Závist (2012) [phatbeatz mirror]
3:22 . 7,72MB . 320kbps|44kHz . 1x.mp3

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování