ČelArt 2016 - alternativní multižánrový festival

px

V sobotu 14. května 2016 se koná v areálu Loděnice třetí ročník neziskové multi-žánrové kulturní akce ČelArt. Smyslem této akce je představit veřejnosti neznámé, známé, zkušené i začínající tvořivé lidi z Čelákovic, které možná i osobně znáte. Někteří sebe prezentují svou cestou již několik let a jiní se představí teprve poprvé. Chceme těmto lidem dát šanci vystavit svá díla či vystoupit live v jeden den, na jednom místě a pohromadě, což je jedna z mnoha výjimečností této akce.

Cílem akce je zvýšení zájmu mladých lidí o kreativitu a ukázat jim nové možnosti trávení volného času. Vytváří prostor pro sdílení, komunikaci, vzájemnou inspiraci a zábavu. ČelArt určitě zaujme širokou skupinu lidí, kteří jsou buď sami tvůrčí, nebo se o umění a tvorbu nějakým způsobem zajímají.

Akce začíná ve 13 hodin a v průběhu dne se můžete těšit na pohádku pro děti, workshopy, koncerty kapel, výstavu fotografií, obrazů a dalších výtvorů, graffiti, stánky, občerstvení a mnoho dalších překvapení, včetně fireshow. O všem se můžete přesvědčit na místě v den konání.

Na ČelArtu se můžete těšit na ukázku graffiti kde bude k vidění mnoho stylů, mimo jiné se bude kreslit na obrazová plátna a na místě bude i bodypaint exhibice! Graffiti disciplínu podpořil pražský Grafficon shop.

ČELART 2016

14. 5. 2016
Areál Loděnice, V Nedaninách 232, Čelákovice

Live: MaKoMu Trio Martin Swingler (zpěv + akustická kytara / UK), Kostas Tolikas (akustická kytara, Řecko), Murat Yilmam (cajon + djembe, Turecko), ŠouflŠou (dixieland), Mistik (rap), Clox! (funk-rock), Tupé Ostří (hardcore), Nuly! (folk'n'roll)
DJs: Jabba set aneb průlet hudebním kurníkem
Tanec: Dzawahir a Diwali (Bollywood dance)
Divadlo: O pejskovi a kočičce
Fireshow: T.E.T.R.I.S.

Vystavující (obrazy/grafika): Kafes 33, Olskool Killa Mike 192, Poet 213, Nazo 69, Sklon Cpx, Dzejn a Luffie, Echos, Flo Da, Markéta Stránská, Evz Enia, Bára Adamusová, Jan Severa, F.O.T.R., Kelímek, Jabba, Zuzana Šmejkalová, P.
Vystavující (fotografie): Simon, Atropos, Radka.Ninja, Tereza Hirth, Jamiloo
Vystavující (dřevo): Ladislav Kubeš, Radim Salamánek

MDDM Čelákovice, p.o. (dílny, malování na obličej, turnaj desk.her céčka, kuličky), Vyšší Hrádek, p.s.s. (stánek s rekordy), Dárky pro radost (papírový pedig a mýdla), Candy Bag (tašky, kabelky, psaníčka, náramky), By Terez (oblečení handmade), Mount (fresh bar, jídlo), Pečeno s láskou (domácí pečivo), čajovna, občerstvení, …

ČelArt 2016 - alternativní multižánrový festival

Komentáře

Super program budu tam.

Super program budu tam.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování