Neznabozi, punkáči a šílenci, nastražte uši! Pátý ročník GAMBRZ FESTU klepe na dveře

px

Pánové z kapely Gambrz Reprs letos opět nelenili a sezvali své oblíbené kapely na jedno pódium. Pátý ročník GAMBRZ FESTU proběhne už tuto sobotu na pražském Lihovaru. Na co se můžete těšit?

Slovní spojení „multižánrový“ festival už dávno nepůsobí originálně a málokterý posluchač na něj v dnešní době naletí. Několik výjimek by se ale našlo. Gambrz fest je jednou z nich. Návštěvníci předchozích ročníků jistě uznají, že tak nevšední dramaturgii by člověk pohledal. Stejné to bude i tuto sobotu 15. července na Lihovaru. Každý posluchač si přijde na své.

Zahraje punková legenda Vychcaný knedlíky, trash metalová mladá krev KAAR, falešný big beat z Prahy 2+KK, vycházející DNB petelice Upfockerz a samozřejmě pořádající Gambrz Reprs.

O večerní zběsilou diskotéku se postará záhadné duo Midok & Relok. To všechno na jednom místě v bistru U Veselé kozy na Lihovaru. Nejen hudební produkce, ale i prostor, kde se akce pořádá je velmi neotřelý a stojí za prozkoumání… Všem doporučujeme, aby dorazili a sledovali šílenství, které na normálním festivalu nezažijete.

Cena je 200 Kč. Pokud se podaří pokrýt náklady, výtěžek půjde na natáčení nového alba BLBÁ SRANDA, které kluci z Gambrz vydávají na začátku podzimu. Richard Krajčo, Michal Malátný a Lucie Vondráčková mají vstupné za 2 500 Kč. Kdo nenavštíví Gambrz Fest, zemře nudou!


GAMBRZ FEST 2017

15. 7. 2017
U Veselé Kozy, Nádražní 1116/2a, Praha 5

Live: Gambrz Reprs, Upfockerz, KAAR, Vychcaný knedlíky, 2+KK Band
DJs: Midok a Relok

LineUp

13.00 - DJs Midok a Relok
15.00 - Vychcaný knedlíky
16.30 - 2+KK
17.45 - KAAR
19.15 - Upfockerz
20.45 - Gambrz reprs
22.00 - DJs Midok a Relok

začátek: 13.00
vstup: 200,-

Neznabozi, punkáči a šílenci, nastražte uši! Pátý ročník GAMBRZ FESTU klepe na dveře

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování